Večerní make-up inspirovaný Španělskem

Večerní make-up inspirovaný Španělskem

Večerní líčení je zpravidla mnohem výraznější a sytější než líčení denní – v místnostech bývá často umělé osvětlení, které pohltí intenzitu barev, a proto si můžeme dovolit extravagantnější a odvážnější odstíny a barvy.

Slečnu Martinu jsme již poznali v článku "Zářivý vzhled pro každý den" a dnes si na ní vyzkoušíme nalíčení, které je vhodné pro jakoukoliv večerní událost - na party, slavnostní večeři či do divadla.

Rozjasnění a podklad

Na pleť ošetřenou liftingovým krémem Lift Defense Sothys jsem nanesla Make-up Lift Defense ve středně tmavém odstínu, který pleti propůjčuje hladký a sametový vzhled. Pod oči, na hranu nosu, doprostřed čela a doprostřed brady jsem aplikovala rozjasňovač a štětcem ho lehce zapracovala. Obličej se tím krásně rozzářil. Hrany obličeje jsem zakulatila pomocí tmavšího pudru a štětce. Celý obličej jsem poprášila Sypkým pudrem s prosvětlujícím efektem, což make-up zafixovalo a výsledný vzhled byl perfektně matný. Na tváře jsem nanesla tvářenku v růžovém odstínu a na vrcholky tváří a lícních kostí jsem ještě přidala poprašek bronzového pudru.

Oči a obočí

Jelikož líčení očí mělo být tmavé, bylo potřeba ztmavit i obočí. Obočí jsem kartáčkem uhladila a vyplnila je Pečující tužkou na obočí v tmavším hnědém odstínu Brun. Poté jsem ho zafixovala čirou řasenkou. Abych zdůraznila Martininy modrozelené oči, použila jsem intenzivní barvy. Na plochu pohyblivého víčka jsem rozetřela třpytivý "nude" oční stín a záhyb vystínovala čokoládovým stínem. Nakonec jsem použila ještě trochu šedohnědého stínu, abych docílila kouřového efektu. Šedohnědé stíny by samy o sobě nebyly dost výrazné, proto jsem nejprve použila ty čokoládové.

Modelka večerní líčení

Horní i dolní víčko jsem zvýraznila Intenzivní pečující tužkou na oči Sothys v odstínu Noir - černá. Linku na horním víčku jsem ještě jemně protáhla, abych podpořila vzhled kočičích očí. Nakonec jsem nanesla na řasy 2 vrstvy černé řasenky pro zintenzivnění pohledu.

Modelka večerní líčení

Rty

Charakteristickým rysem jižanských žen jsou pěkné červené rty. Martina nemá rty ani plné ani úzké, zkrátka tak akorát, tudíž jsem jejich tvar nijak neupravovala. Pouze jsem obtáhla jejich obrys Pečující konturovací tužkou ve vínovém odstínu a dále je vybarvila pomocí štětečku na rty stejným odstínem Hydratační rtěnky Hydra Fondant Sothys.

Modelka večerní líčení

Nalíčení rtů doladilo celkový vzhled a jasná načervenalá barva Martinu nádherně rozzářila.

Modelka večerní líčení

autor: Gabriela (vizážistka)