Trendy v líčení pro jaro a léto 2011

Trendy v líčení pro jaro a léto 2011

Jaké make up trendy ovládnou jarní a letní měsíce? Návrháři, vizážisté a stylisté mají jasno! Můžete zvolit minimalistický NUDE styl, který se hodí pro všední pracovní den, nebo se nechat okouzlit barvami - EXOTICKÝ LOOK v podobě nalíčených rtů, připomínajících zralé červené ovoce, nebo DISCO MAKE UP - vyberte si barevná vystínovaná oční víčka či sáhněte po neonových rtěnkách. Zkrátka letos nejsou hranice nijak vymezené, povolte tedy uzdu Vaší fantazii a buďte třeba každý den někým jiným!

Nahý natural make up

Nahý natural make-upLetošní jarní měsíce přivítáme s "nahou" tváří. Správnou volbou bude kvalitní make up pro dokonalé sjednocení pleti, a potom už postačí pár lehkých tahů pro doladění vzhledu. Mezi očními stíny vévodí matné, pastelové barvy, buď v jemných nebo ve více výraznějších sytých tónech pro zářivé oči. Rty při tomto stylu ponechme v neutrálních tónech, můžeme si vybrat matný vzhled nebo trochu transparentního lesku.

Glamour disco look

RtyNa letošních přehlídkách se modelky často objevovaly se třpytivým očním make-upem. Líčení ovládla disco éra 70. let. Řasy i víčka se zahalily do modré, fialové, zelené, červené i žluté a nechyběly ani oblíbené třpytky.

Jinou variantou třpytek je speciální tekutý lesk, který vytvoří neodolatelné odlesky na nanesených stínech.

Rty ozdobte šťavnatým svěžím leskem, který podtrhne tuto výjimečnou vizáž. 

Make-up trendy Sothys

Vizuál trendy jaro léto 2011Líčení se značkou Sothys představuje pro sezónu jaro a léto 2011 svěžest a zářivost v podobě rozkvetlých květů v indonéském lese.

Květinové barvy se objevují na rtech i nehtech, vlasový styling je v přirozeném stylu.

Sothys sluneční pudr s krajkouOční stíny Sothys v tužceNovinkou je Minerální sluneční pudr Sothyss efektem krajky, který na tváři vyčaruje teplé zlatavé odlesky.

Pro oči byly vytvořeny nové Matné krémové oční stíny v tužce v béžovo-fialovém nebo hnědém odstínu.

Lesk na rty Sothys

Pro exotický vzhled v novém jarním stylu se nejvíce soustřeďte na barvu lesku či balzámu. Trendovými odstíny jsou všechny ty, které se podobají květinám a červenému ovoci.

Tip: Vyzkoušejte nelepkavý a komfortní Lesk na rty Sothys v barvě orchidejí.

Tento pečující balzám, obsahující složky pro zvětšení objemu rtů, dodá Vašim rtům speciální letní lesklý efekt a sladkou gurmánskou vůni ovoce.

autor: Gabriela (vizážistka)