Sezonní make-up kolekce SOTHYS pro jaro a léto 2012

Sezonní make-up kolekce SOTHYS pro jaro a léto 2012

Zářivé oči, sametová pleť, hebké rty, éterický vzhled… Odhalte v sobě romantického ducha s novou pečující make-up kolekcí pro jaro a léto 2012 od SOTHYS Paris!

Sezonní líčení Sothys jaro/léto 2012Aktuální série dekorativní kosmetiky SOTHYS Paris byla inspirována především přirozenou krásou a lehkostí jarních a letních dní. Celkový koncept kolekce se nese v romantické atmosféře a vytváří dokonalou iluzi jemnosti.

Jednotlivými produkty kolekce jsou: Voile d’été (make-up), Eyeliner poudre minérale (oční linky), Duo regard (oční duo), Baume lèvres soleil (balzám na rty), Vernis à ongles (lak na nehty).

Letní make-up Voile d’été č. 2

Sezonní líčení Sothys jaro/léto 2012Základ líčení tvoří lehký make-up pro sjednocení a rozzáření pleti se svěží a neodolatelnou vůní. Tento výrobek je nepostradatelný zvláště pro letní období, protože zdokonaluje vaše opálení díky přirozenému efektu slunce, který zanechává na pleti.

Textura v podobě lehkého závoje se perfektně přizpůsobí pokožce. Univerzální odstín můžete použít jako podklad nebo jako projasňující make-up bázi.

Pudrové oční linky

Sezonní líčení Sothys jaro/léto 2012Oční linky dodají vašim očím elegantní a přitažlivý pohled díky složení z minerálů, jemné aplikaci a intenzivnímu odstínu č. 2 Gris (šedá). Díky špičatému pěnovému aplikátoru vytvoříte velmi snadno libovolně silnou linku, kterou můžete nanést podél horních, ale i dolních řas.

Linky jsou oftalmologicky testovány a jsou vhodné i pro uživatelky kontaktních čoček.

Oční duo - fixační báze

Sezonní líčení Sothys jaro/léto 2012Fixační báze je určena pro sjednocení očních víček. Zvyšuje také intenzitu barvy a prodlužuje trvanlivost nalíčení. Univerzální odstín může být používán jako báze nebo samostatně jako oční stín. Jednoduše se nanáší díky krémové textuře a pěnovému aplikátoru.

Oční duo - minerální oční stíny

Druhou část očního dua tvoří minerální stín v odstínu č. 2 Gris d´été (letní šeď). Tento tón vytváří efekt „druhé kůže“. Vysoce jemný prášek obsahuje 90% minerálních pigmentů s ceramidy, kaolinem pro zmatnění, slídou pro projasnění a koktejlem antioxidantů. Oční stíny se nanášejí opět velmi snadno pomocí měkkého pěnového aplikátoru.

Zářivý balzám na rty

Sezonní líčení Sothys jaro/léto 2012Balzám na rty je ideální pro slunečné období. Zanechává na rtech lesklý efekt a má sladkou příchuť. Vybrat si můžete z nabídky dvou lákavých odstínů - č. 2 Peche (broskev) a č. 3 Fruits Rouges (lesní ovoce).

Balzám obsahuje bambucké máslo, které má zvláčňující a vyživující vlastnosti v kombinaci se složkou pro dodání a zvětšení objemu.

Ochranný lak na nehty

Sezonní líčení Sothys jaro/léto 2012Nová zářivá barva předurčuje tento lak k tomu, aby se stal ideálním doplňkem pro denní i večerní trendy líčení. Skvěle tak doplňuje celou kolekci líčení. Svěží odstín č. 24 Fruits Rouges (lesní ovoce) vyživuje a posiluje nehty díky výtažkům z řas a derivátům cysteinu.

Tip na závěr

Kosatec a litchiPro extra svěží pocit během horkých letních dnů doporučujeme Osvěžující tělovou vodu s vůní kosatce a litchi. Kdykoliv během dne můžete voňavou mlhu nastříkat na celé tělo. Pro povzbuzení a vzpruhu můžete také produkt vetřít rovnou do kůže. Výtažek z litchi působí antioxidačně a má antistresové účinky. Limitovanou edici doplňuje také Tělové mléko s vůní kosatce a litchi, které zanechává pleť hedvábně jemnou díky hydratačnímu komplexu.

Všechny výše uvedené výrobky SOTHYS Paris si můžete zakoupit či objednat v Salonu WINCI Brno.

autor: Gabriela (kosmetička a vizážistka)