Něžné svatební líčení pro družičku

Něžné svatební líčení pro družičku

Slečna Nikola navštívila salon WINCI, protože potřebovala poradit se slavnostním účesem a líčením - byla pozvána na svatbu a dokonce se měla zhostit role družičky.

Slečna Nikola před líčením

Podklad

Nikola má velice jemnou a bezproblémovou pleť, která nepotřebuje hutný make-up, ale pouze lehké barevné sjednocení. Jako základ jsem použila jemný Make-up krém Hydroptimale Sothys v odstínu č. 2 Peau. Oční okolí jsem prozářila Prosvětlující péčí Sothys, kterou jsem pomocí houbičky vklepala do pleti. Celou pleť jsem poté zafixovala Pudrem s prosvětlujícím efektem Sothys, který má matující účinek.

Zvýraznění lícních kostí

Dalším krokem bylo zvýraznění lícních kostí pomocí pudrové tvářenky v dívčím světle růžovém odstínu. Pro nanášení jsem použila zešikmený štětec a zdravíčka zapracovala krouživým pohybem.

Zvýraznění lícních kostí

Líčení očí

Jelikož má Nikola hezké velké oči, nebylo jejich líčení příliš složité. Snažila jsem se zachovat jemný až něžný vzhled - proto jsem použila spíše světlejší odstíny očních stínů, ale se třpytivým nádechem. Oči se tak krásně rozzářily. Na celé pohyblivé víčko jsem nanesla béžovo-zlatavý stín. Od očního oblouku směrem k obočí jsem rozetřela růžový perleťový stín. Oční ohyb a vnější koutek jsem potom vystínovala středně hnědým stínem - to proto, aby pohled dostal tu správnou hloubku.

Nalíčení očí jsem završila hnědou oční linkou, kterou jsem vytvořila na horním i spodním víčku a následně trochu rozmazala, aby nebyl výsledný dojem tolik tvrdý. Na řasy jsem ve 2 vrstvách aplikovala Multirozměrovou pečující řasenku v černé barvě.

Líčení očí

Obočí a rty

Obočí jsem zafixovala transparentní řasenkou, aby si udrželo ideální tvar po celý den. Nakonec jsem celý make-up osvěžila nanesením Hydratující komfortní rtěnky Sothys v odstínu Camélia. Pro lesklý efekt jsem se rozhodla rty přetřít ještě kapkou Pečujícího lesku na rty Sothys s vitaminovým komplexem.

Líčení rtů

Výsledek

V kombinaci s vlnitým nadýchaným účesem, který byl doplněn o saténovou stužku, a bílým vyšívaným korzetem vypadala Nikola velmi romanticky a něžně. Z našeho salonu odcházela spokojená a natěšená na svatební veselí, které ji čekalo.

Svatební líčení pro družičku

autor: Gabriela (vizážistka)