SPHERE CARD - to je více než 9000 výhod

SPHERE CARD - to je více než 9000 výhod

Mnozí z vás již o věrnostním programu Sphere card slyšeli. Není divu, je to největší věrnostní program v České a Slovenské republice. Od roku 1994 se postupně rozšiřovala síť partnerských provozoven, takže nyní, na počátku roku 2013, se může pochlubit více než 9000 obchodními místy, kde mohou držitelé Sphere card využívat přímé výhody a slevy cca 5 až 30 %.

Partneři programu Sphere card

Mezi známé partnery Sphere card patří také síť čerpacích stanic AGIP, parfumerie FANN, domácí lázeňská kosmetika MANUFAKTURA, outdoorový Věrnostní program Sphere cardspecialista HUDY SPORT, FOKUS OPTIK, ELVIA-PRO SONY – oficiální prodejce japonské značky, cestovní kancelář ČEDOK, SCANQUILT, KENVELO a mnoho dalších.

Vedle síťových prodejců zde naleznete i lokálně významné partnery – díky tomu jsou výhody programu Sphere card v každém okrese jak v Čechách, tak na Slovensku. Protože jdeme s dobou a víme, že hitem posledních let je on-line nakupování, můžete si vybrat zboží či služby z více než 500 partnerských e-shopů – samozřejmě s přímou slevou.

Jak to vlastně funguje?

Jednoduše. Majitel karty se nemusí nikam registrovat, aktivovat si kartu nebo tisknou nevzhledné papírové poukázky. Stačí se jen před placením prokázat platnou kartou s logem Sphere Věrnostní program Sphere cardcard a sleva je vám ihned odečtena.

Všech 9000 partnerských míst vám tady vypsat nemůžeme, ale stačí se jednoduše podívat na www.sphere.cz, kde si můžete vyhledat výhody přímo pro vás – ve vašem kraji nebo okresu, dle vašeho zájmu či záliby.

Všichni partneři jsou přehledně řazeni do 12 skupin podle oborů, abychom vám orientaci v množství výhod co nejvíce usnadnili. Zkuste a uvidíte, že i ve vaší blízkosti najdete místa, kde můžete nakupovat levněji se Sphere card.

Klíčové informace o Sphere card

  • Sphere card můžete využívat 365 dní dní v roce, 7 dní v týdnu, na více než 9000 obchodních místech ČR a SR.
  • Získáte výhody a slevy 5 - 30% i více.
  • Uspoříte až několik tisíc korun ročně.
  • Prohlédněte si katalog aktuální kompletní databáze všech poskytovatelů výhod a slev na www.sphere.cz, kde také můžete soutěžit o zajímavé ceny.
  • Zaregistrujte se zdarma a e-mailem Vám budou pravidelně zasílány novinky ze světa Sphere card.
  • Kontaktní údaje - tel.: 537 001 008, 774 010 037, e-mail: brno@sphere.cz

Věrnostní program Sphere card

    Reklamní text