Letní tvůrčí camp pro ženy

Letní tvůrčí camp pro ženy

Milé ženy, máte chuť si v létě udělat pár dnů pro sebe? Pro svoji regeneraci? Srdečně vás zveme na čtyřdenní cestu do přírody a k sobě samé. Tento program byl vytvořen k oživení našich ženských buněk, oživení našich talentů a radosti z prožívání se v těle, v hlase, v přírodě.

Co je letní tvůrčí camp? Souhrn dílen, které vám pomohou vyslovit hlasem a vyjádřit v těle to, co jste. Těšit se můžete na obřad potní chýše, hlasovou dílnu, divadelně-improvizační dílnu, sdílení příběhů - a také koupání a les. Provázet vás budou Monika Kubasová, Lenka Papadakisová, Aneta Pavlová a Vít Salfický. Bude s námi citlivá ruka fotografky Zuzany Zónové, která je zvyklá zachytit Dech okamžiku. Pět tvořivých dílen představuje pět živlů, které přinášíme jako průvodci.

Letní tvůrčí camp pro ženy

Obřad potní chýše a Noční bdění (spojení s ohněm)

Letní tvůrčí camp pro ženyPrůvodcem této tvořivé dílny je Vít Salfický.
Element ZEMĚ - Řád přírody, vesmírný zákon, rovnováha

Ztratili jsme ze zřetele velkou souvislost a sounáležitost se svými bližními, zvířaty, rostlinami, nerosty, životním prostředím, celou planetou a všemi dalšími duchovními bytostmi v univerzu... Zatančíme a zazpíváme. Slavnostní rej nám zbystří naše smysly a naladíme se na tón Země. Vytvoříme jednotu s tvory z kamene, rostlinami a zvířaty. Necháme se vést přítomným okamžikem. Vezměte s sebou dary na oltář k uctění sil, energií a bytostí, bubny a chřestidla.

Hlasová dílna "Kdo jsem já?"

Letní tvůrčí camp pro ženyPrůvodcem této tvořivé dílny je Monika Kubasová.
Element OHNĚ - Síla, intenzita a směr

Potřebujeme se vnitřně povolit a otevřít, aby náš hlas zazněl a vyjádřil, Kdo jsme. Budeme pátrat a objevovat to místo, kde se náš hlas ukotvuje v těle a odkud nám potom dovolí vyjádřit sama sebe v plné síle, celistvé a osvobozené.

Divadelně improvizační dílna "Síla gesta a pohybu"

Letní tvůrčí camp pro ženyPrůvodcem této tvořivé dílny je Aneta Pavlová.
Element VODY - Plynutí, emoce a vyjádření

Cítit se doma ve svém těle, být spojené se svým prožíváním, schopné se vyjádřit - to je cesta, na kterou se společně vydáme. Znovu objevovat vlastní spontaneitu, vnímat inspiraci a cítit harmonii. Léčit se pohybem, dotekem, radostí.

Sensitive photography

Letní tvůrčí camp pro ženyPrůvodcem této tvořivé dílny je Zuzana Zónová.
Element VZDUCH - Prolínání, lehkost a inspirace

Miluji pravdivost výrazu, prožitku a sdělení. Můj hledáček fotoaparátu bude zachycovat okamžiky našich tváří a těl tak, abychom mohly uvidět naši cestu k sobě a své tváře, které možná ještě neznáme, a mohly se pak podivit, kdo vlastně jsme.

Rituály v našem životě, sdílení v kruhu, naše příběhy

Letní tvůrčí camp pro ženyPrůvodcem této tvořivé dílny je Lenka Papadakisová.
Element ÉTER - Vědomé proudění, moudrost a zkušenost

Rituály v našem životě vytvářejí naši rovnováhu, stabilitu a bezpečí. Budeme sdílet v kruhu naše příběhy a vzájemně se inspirovat v tom, jak žijeme rituály v naší každodennosti.

Motto: "Spojíme vůni hořícího dřeva a mluvících kamenů se svým tělem, hlasem a svými buňkami. Při praskajícím ohni a v nočním klidu se ztišíme, abychom s ranním zpěvem ptáků přivítaly nový den. Je to často právě prostor - svobodný a volný - který potřebujeme, abychom mohly nechat promluvit svého tvůrce..."

Základní údaje:

Kdy: 10. - 13. srpna 2014
Kde: Kubasova chalupa - Sudislav nad Orlicí 11
Cena: 4.500,- Kč (zahrnuje stravu a ubytování)

Více informací najdete na stránkách www.moudrepodnikanizen.cz.

Těšíme se na vás.

Lenka za Moudré podnikání žen
Monika za Cestu Srdce
a průvodci Letního tvůrčího campu
Lenka, lenka.papadakisova@moudrepodnikanizen.cz, 603 843 502
Monika, monkuba@seznam.cz, 737 360 945
Martina, martina.hodacova@moudrepodnikanizen.cz, 737 246 213