Lépe vidět, lépe vypadat

Lépe vidět, lépe vypadat

Operace očních víček omladí Váš vzhled o 5 až 15 let. Zákrok má nejen estetické výhody, ale přináší i jasnější vidění a rozšíření zorného pole. Veškeré kosmetické zákroky provádí oční lékaři, což přináší řadu nesporných výhod pacientům.

Odborné odstraňování obličejových vrásek má impozantní účinek a dodá Vaší tváři uvolněný přirozený výraz. Na obličeji, krku a dekoltu totiž dochází stárnutím kůže k úbytku kolagenních a elastických vláken a tkáňové vody, kůže vysychá, ztrácí svůj lesk a pevnost. Proto nečekejte a dopřejte si tento dostupný a bezbolestný zákrok i Vy. Vyhlazení vrásek je vidět již za několik dní po ošetření.

Poskytované kosmetické zákroky v Očním centru MERAL Brno:

  • operace horních víček
  • operace dolních víček
  • aplikace výplňových materiálu
  • mesoterapie
  • excise, elektrokoaugulace veruky
  • drobná léze v okolí oka
  • prodloužení řas stimulační metodou
  • odborná konzultace

"10 důvodů" proč svěřit kosmetické úpravy na obličeji očnímu chirurgovi

1. Klasický plastický chirurg používá většinou starou osvědčenou metodu, kdy se odstraní přebytečná kůže víčka a vytvořené tukové váčky pod dolním víčkem, známé „pytlíky“ pod očima. Oční chirurg má důkladnější znalost problematiky očních víček, stavby jednotlivých vrstev víčka.

2. Oční chirurg dokáže pečlivým vyšetřením předem minimalizovat případná rizika v souvislosti s neobvyklými komplikacemi.

3. Oční chirurg je schopen ihned reagovat a ošetřit tkáně oka, které plastický chirurg nemá možnost řešit sám (např. eroze rohovky, poškození zevních očních svalů, poškození slzných odvodných cest).

4. Každý z nás je jiný, tato metoda může někomu pomoci, jinému může naopak způsobit problémy. Je důležité dívat se na tuto problematiku i z pohledu dalších aspektů: věk, pohlaví (operace jsou prováděny ženám i mužům), celkový zdravotní stav, chronická oční onemocnění, syndrom suchého oka, problematika onemocnění štítné žlázy a jiné endokrinní poruchy.

5. Kosmetickou operaci víček je třeba provést až při opravdovém kosmeticky viditelném převisu. Oční chirurg lépe stanoví vhodnou dobu zákroku a může provést operaci obou očí najednou.

6. Jako jedno z mála pracovišť v ČR můžeme používat Erbiový laser, který je velmi šetrný k tkáni a jeho efekt je možné nastavit na 3 mikrony. Je to typ laseru, kdy se pacient po zákroku nemusí chránit před sluncem 14 dní a dochází k rychlejší rehabilitaci.

7. Při operaci se používají preparáty, které jsou již nyní těžko dostupné na trhu. Snižují bolestivost, krvácení, zmenšují postoperační edém a výrazně přispívají k rychlejšímu hojení.

8. Oční chirurg může poskytnout větší škálu operačních výkonů na víčkách, jak z kožní, tak ze spojivkové strany, kdy se vlastně jedná o bezjizevnou metodu.

9. Rovněž v postoperačním období jsou používány léky a přírodní preparáty, které urychlují hojení, což přispívá k výraznému omlazení vzhledu.

10. Důležité jsou i pravidelné pooperační kontroly. Je možné zajistit dlouhodobé léčení pomocí přírodních preparátů a výplní, které prodlouží efekt klasické operace, a doporučit vhodnou kosmetiku k dalšímu užívání.

Reklamní text