Konzultace pro zdravé podnikání

Konzultace pro zdravé podnikání

V rámci projektu Moudré podnikání žen jsou ženám i mužům, kteří podnikají a touží vytvořit zdravé podnikání, nabízeny speciální konzultace. A jaké jsou rysy zdravého podnikání? O tom mluvila Lenka Papadakisová ve svém vystoupení na TEDx Brno - podívejte se na záznam.

Konzultace pro zdravé podnikáníZkušení konzultanti  jsou připraveni pomoci Vám s nalezením kritického místa Vašeho podnikání a navrhnout řešení k jeho harmonizaci. Umožní Vám zorientovat se v situaci, ve které se nacházíte, uvědomit si zákonitosti v podnikání a podívat se na nové možnosti.

Vyberte si podle tématu, které v podnikání aktuálně řešíte, svého konzultanta a zvolte si formu konzultace (individuální nebo skupinová). Konzultace jsou otevřené ženám i mužům.

Individuální konzultace

Osobní setkání, při kterém se budeme věnovat jen Vám a potřebám Vašeho podnikání.
Konzultovat můžete s Lenkou Papadakisovou, Martinem Dokoupilem a Pavlem Komárkem. Více o konzultantech a jejich zaměření najdete na www.moudrepodnikanizen.cz.

Rozsah konzultace: 1,5 - 2 hodiny
Cena: 2.000,-Kč bez DPH (2.420,-Kč vč. DPH) za konzultaci
Registrace na konzultaci

Skupinová konzultace

Skupinu tvoří maximálně 4 účastnici, což zajistí dostatečně individuální přístup (každý účastník má prostor 1 hodiny pro řešení svého tématu), současně umožňuje vzájemnou inspiraci a poučení z příběhu druhých. Kouzlo skupinové diskuse spočívá v tom, že i v ostatních příbězích a poznámkách konzultantů k nim mohou být ukryty vzkazy pro nás. Často se stává i to, že když účastníci mají komentáře k ostatním, uvědomí si, že mluví sami k sobě. Skupinová konzultace představuje skloubení klasické individuální konzultace a skupinového workshopu.

Rozsah konzultace: 4,5 hodiny
Cena: 2.000,-Kč bez DPH (2.420,-Kč vč. DPH) za osobu

Skupinová konzultace k podnikatelskému záměru 
s LENKOU PAPADAKISOVOU

Konzultantka Lenka PapadakisováZaměříme se na Vaše podnikatelské záměry - jejich vyjasnění a životaschopnost, naše role a orientace v podnikání v návaznosti na naše talenty, schopnosti a dovednosti. Podíváme se na Vaši motivaci k podnikání, jeho předmět a cílové skupiny - odpovíme si na otázky PROČ, CO a PRO KOHO. Nasvítíme i některé praktické aspekty podnikání. Konzultace bude postavená na Vaší prezentaci svého podnikatelského záměru.

Termíny:
17. září, 14 – 18:30 hod
20. října, 14 - 18:30 hod
Místo konání: Praha 6, Na dělostřílnách 4
Přihláška

Skupinová konzultace k ekonomice podnikání 
s PAVLEM KOMÁRKEM

Konzultant Pavel KomárekKonzultace se zaměří na ekonomiku Vašeho podnikání - budeme zkoumat ekonomickou realizovatelnost Vašeho záměru, nákladovou strukturu a hlavní zdroje výnosů, určení ceny produktu, kontrolní body při realizaci záměru, marketingovou a obchodní strategii. Pro konzultaci bude vhodné připravit si podklady (např. bilance apod.), ze kterých budeme vycházet.

Termíny:
23. září, 13 – 17:30 hod
25. listopadu, 13 - 17:30 hod
Místo konání: Praha 8 – Kobylisy, Erudia, Nad Šutkou 14 
Přihláška

Skupinová konzultace k harmonizaci a rozvoji podnikání 
s MARTINEM DOKOUPILEM

Konzultant Martin DokoupilKonzultaci zaměříme na téma harmonizace podnikání, kam spadá např. (ne)soulad se záměrem a osobním místem síly, vědomá tvorba firemní kultury, hodnoty firmy, obchodní a komunikační strategie, akční plán, energetická rovnováha - férová cena a odměňování, růst firmy, delegování, změny organizačního uspořádání, rytmus firemního života.

Termíny:
17. října, 14 – 18:30 hod  Místo konání: Brno
4. listopadu, 14 - 18:30 hod  Místo konání: Praha
Přihláška

Více o konzultacích a konzultantech najdete na stránkách Moudré podnikání žen. Konzultace zastřešuje společnost Expertis Praha s.r.o.