Jarní probouzení s Ivanou

Jarní probouzení s Ivanou

Milé dámy, setkáváme v čase, kdy se vše probouzí k životu a tedy i my bychom měly pookřát a vypadat svěží. Co nám nejvíce dobije energii po zimě, co nám vykouzlí úsměv na tváří i na duši, co nám rozzáří pleť a rozevlaje naše povadlé vlasy? Sluníčko na horách nebo první teplé paprsky na procházce v přírodě, objednávka k nové kosmetičce nebo kadeřnici? Přiznejme si, že je toto rozhodnutí čistě na nás. Pojďme to ale tentokrát udělat jinak, pojďme to udělat CELOSTNĚ.

Ivana Poláková, certifikovaná koučka osobního rozvojeNejdříve mi dovolte, abych se vám v krátkosti představila. Jmenuji se Ivana Poláková a jsem certifikovanou koučkou osobního rozvoje, lektorkou soft dovedností a amatérskou trenérkou, cvičitelkou žen. K duševní práci potřebuji mít i pohyb, a to pravidelný. Letos se na začátku v dvojčíslí mého věku bude naposledy opakovat 5. Co s tím? Nic. Je mi to jedno. Důležitější jsou pro mě úplně jiné věci. Mezi ně určitě patří pohoda, láska, radost, plnohodnotné vztahy, spokojenost a samozřejmě prosperita, jistota, že vím, kdo jsem, co chci a co potřebuji a hlavně, čím se chci živit.

Moje práce je mým koníčkem, při koučovacím sezení se zákazníkem ožívám, jsem plná nadšení, víry, důvěry, optimizmu, při školení na účastníky přenáším svůj entuziazmus, energii a vyrovnanost. Mám ráda příběhy a snažím se každému partnerovi dát najevo, že právě on je ten úžasný, jedinečný, důležitý človíček, který si zaslouží jen to nejlepší.

Dnes vás na stránkách Magazínu krásy Kleopatra oslovuji poprvé. A co bych vám chtěla předat? Možná vás zaskočím. Abychom se propojily, naladily na stejnou vlnu, požádám vás, pojďme si společně zahrát NA KRÁSNÉHO SOBCE. Dodám, že mám na mysli sobce, který nedělá špatně druhým, který druhým neubližuje a nejde tzv. přes mrtvoly.

Co dělá krásný sobec? No přece myslí na sebe. Jak se chová sobec? No přece dělá a chová se pouze, jak on uzná sám za vhodné. Že umí odmítat, že umí říkat NE? A nemá žádné pocity viny? To je tak krásná dovednost. Kdo se mnou souhlasí? Sobec dělá pro sebe jen to nejlepší. Pojďme tedy i my od tohoto okamžiku pro sebe dělat jen to nejlepší. Takže žádné trendy, žádné módní vlny, žádná manipulace od okolí, plnění jeho očekávání. Soustřeďme se na sebe sama. Nekopírujme bezhlavě to, co ostatní, v našem věku již víme, co chceme, co potřebujeme, jaká máme přání. 

A co tedy ještě patří k té vzpomínané CELISTVOSTI? Pokud se staráme o tělo jako takové, neměli bychom zapomínat na hlavu, na srdce, na to, jak se cítíme, jak prožíváme radost, spokojenost. A to je moje práce, práce kouče pro váš spokojený život. Kdo má tedy jakoukoliv potřebu cokoliv ve svém životě změnit, vylepšit, jsem tu pro vás. Téma může být jak pracovní, tak čistě osobní, soukromé. Zapojuji nové techniky. Velice oblíbená je Technika sebeúcty a také tzv. Tanec s myšlenkou.

Dalším prvkem, který k celistvosti neodmyslitelně patří, je POHYB, aktivity, které nás udržují v kondici, pružnosti a ohebnosti na straně jedné, a na straně druhé i v přijatelné vnější formě tvarů našeho těla. Kdo bude mít zájem, mohu nabídnout E-book, který jsem nazvala RESTART FYZICKÉ KONDICE A SPOKOJENOSTI.

Na stránkách Magazínu krásy Kleopatra se budeme scházet pravidelně. V příštím čísle vám nabídnu pár informací o pohybu, jaká kritéria by měl splňovat, aby nám neublížil, jak začít, jak vytrvat a na co se soustředit. Můžete mi napsat svoje podněty na e-mail: polakova.i@email.cz nebo wincibrno@seznam.cz.


Na další setkání s vámi se těší

Ivana, kouč vašeho osobního rozvoje