Chcete poznat 10 tajemství zdraví, mládí a krásy?

Chcete poznat 10 tajemství zdraví, mládí a krásy?

Pražský salon AVENUE Velká Karolína nabízí svým klientům více než jiné salony krásy. Přináší jim totiž kromě skvělé péče o vlasy a pleť také rozmanité lifestylové kurzy, semináře a workshopy.

JDr. Jana Burger, specialistka  salonu AVENUE na Anti-Agingedním z nich je například lifestylový kurz Anti–Aging: tajemství vitality. Přednášející je Dr. Jana Burger, specialistka  salonu AVENUE na Anti-Aging. Dr. Jana Burger při své práci vychází z informací dávných civilizací, podložených nejnovějšími americkými výzkumy.

Hlavní ideou kurzu je myšlenka, že Vaše krása by měla být v harmonické rovnováze ducha i těla. V průběhu kurzu nahlédnete do tajemství vitality, Salon AVENUE kurz Anti-Agingposílení imunity, pevného zdraví a dlouhověkosti.

Akce se koná v salonu AVENUE Velká Karolína, Karolíny Světlé 12, Praha 1 - Staré Město v termínech 7. 3. a 4. 4. 2013 od 18:00 hodin a cena kurzu je 450,- Kč. Každý účastník kurzu dostane voucher v hodnotě 300,- Kč uplatnitelný v salonu AVENUE na služby či nákup produktů péče o tělo a pleť. Na všechny účastníky kurzů čeká také malé občerstvení a sklenka vína nebo sektu a milé překvapení ve formě dárku. Zájemci se mohou objednat na tel.: 773 036 393. Více informací o salonu AVENUE naleznete na www.salon-avenue.cz.

Reklamní text