Zažijte revoluci v regeneraci vlasů

Zažijte revoluci v regeneraci vlasů

Jak funguje vlasová kosmetika pro dokonalou obnovu poškozených vlasů? Obnovuje vlasy tím, že zaplňuje mezery a trhliny v kutikule. Zaceluje a uhlazuje vlasová vlákna a tak přetváří povrch vlasů. Zanechává vlasy regenerované do plného zdraví bez známky poškození. To vše poskytuje řada ALTERNA CAVIAR RepairX.

Stavba vlasu

Stavba vlasuVlas je tvořen třemi vrstvami: dření, kůrou a kutikulou. Vlasová dřeň je jádrem vlasového vlákna a je obklopena kůrou. Kůra je zodpovědná za sílu, pružnost, objem a texturu vlasů. Pokud je poškozená, stává se slabou, křehkou a náchylnou k lámání.

Nejdůležitější vrstvou je kutikula – vnější ochranná vrstva vlasu. Kutikula je tvořena vzájemně se překrývajícími vrstvami proteinu keratinu, které naléhají jedna na druhou jako tašky na střeše.

Když je vlas poškozen vlivy jako je barvení vlasů nebo tepelný styling, kutikula se začne trhat a nechá vnitřní část vlasu náchylnou k poškození.

Projevy poškození vlasu

♦ Ztráta lesku
Zdravé vlasy jsou lesklé, protože se vrstvy kutikuly vzájemně překrývají a vytvářejí zrcadlící plochu. Když jsou vrstvy nadzvednuté, natržené nebo úplně chybí, světlo se neodráží a vlasy vypadají matně a mdle.

♦ Vysušení
Kutikula je zodpovědná za udržení vlhkosti uvnitř vlasu. Pokud jsou v kutikule mezery a trhliny, vlas se stane porézním a není schopný udržet vlhkost. Výsledkem jsou suché a křehké vlasy.Regenerace vlasů

♦ Lámání
Poškození kutikuly nebo kůry je příčinou slabých, křehkých a lámavých vlasů.

♦ Roztřepené konečky
Když se kutikula na konci vlasového vlákna „opotřebuje“, vnitřní část vlasu najednou zůstane nechráněna. Proto se kůra třepí a výsledkem jsou roztřepené konečky.

♦ Hrubá textura
Když je vlas poškozený, destičkovité vrstvy kutikuly se nadzvednou nebo se zcela odlomí, čímž ve vlasu vzniknou mezery. Ve výsledku vlasy působí hrubým dojmem.

♦ Snížená poddajnost
Poškození kutikuly nebo kůry pramení z roztřepení a trhliny ve vlasovém vláknu. Tato nesourodá vlákna se pak zadrhávají o jiná poškozená vlákna, tahají za sebe navzájem a snižují poddajnost. Vlasy se snadno zacuchávají a obtížně se rozčesávají.

Řešení přináší CAVIAR RepairX

Všechny produkty kolekce ALTERNA CAVIAR RepairX obsahují proteiny posilující vlasová vlákna, směs složek, která bojuje proti poškození vlasů na mikroskopické úrovni a intenzivně regeneruje jednotlivá vlasová vlákna. Tato účinná směs složek pomáhá obnovovat poškozené vlasy ve třech krocích:

Regenerace vlasů1. OBNOVUJE

Dodává nezbytné výživné látky (mastné kyseliny, vitaminy, minerály a proteiny) do vlasové kůry, čímž vlasy vyživuje a napomáhá posílení vlasových vláken zevnitř.

Vyplňuje mezery a trhliny v poškozené kutikule, zaceluje ochrannou vrstvu vlasů a zajišťuje, aby tyto výživné látky neunikly.

Poškozené, porézní vlasy jsou posíleny a dobře udržují hydrataci.

Regenerace vlasů2. ZPEVŇUJE POVRCH

Zpevňuje vrstvu kutikuly ochranným štítem, který posiluje a uhlazuje vlákna a zároveň brání průniku volných radikálů a chrání vlasy před budoucím poškozením.

Dříve hrubé, poškozené vlasy jsou nyní hladké, měkké a poddajné.

3. REGENERUJE

Poškozený a regenerovaný vlasNavrací vlasům mladistvé panenské zdraví. Jednotlivé šupinky kutikuly jsou uhlazené a znovu vytvářejí zrcadlící povrch.

Neošetřené, poškozené vlasy mají viditelné trhliny v kutikule a kůře – viz obrázek vlevo. Už po prvním použití technologie CAVIAR RepairX je kutikula zregenerovaná a kůra vlasů již není viditelná.

Vlasy jsou zářivě lesklé a zcela regenerované.

Přípravky CAVIAR RepairX pro domácí péči

Revoluci v regeneraci poškozených vlasů představují šampon, kondicionér, maska a proteinový krém z řady CAVIAR RepairX.

CAVIAR Instant Recovery Shampoo a Conditioner – obnovující šampon a kondicionér bez obsahu sulfátů a parabenů přetvářejí vážně poškozené vlasy a intenzivně vyživují a obnovují každé jednotlivé vlákno. Tento regenerační tým Kolekce Alterna Caviar RepairXzanechává vlasy měkké, hladké a zlepšuje jejich poddajnost. Chrání před dalším poškozením a lámáním, dodává vlasům zdravý lesk.

CAVIAR Micro-Bead Fill & Fix Treatment Masque – hloubkově vyživující ošetření s vodou aktivovatelnými mikroperličkami, které uvolňují vysoce koncentrovanou dávku posilujících proteinů. Tato účinná složka vyživuje, obnovuje a posiluje jednotlivá vlákna, vylepšuje jejich poddajnost a zanechává vlasy měkké, lesklé a oživené.

CAVIAR Re-Texturizing Protein Cream – hloubkové neoplachovací ošetření pro hrubé, porézní a vážně poškozené vlasy. Dříve hrubé vlasy se dočkají významného zlepšení v měkkosti, hladkosti, textuře a poddajnosti.

Salonní regenerační ošetření CAVIAR RepairX

Revoluční třífázové profesionální ošetření je speciálně určeno k regeneraci a obnově oslabených vlasů. Vyživující složení obsahuje jedinečnou směs nezbytných výživných látek a posilujících proteinů, která bojuje proti škodlivým vlivům dokonce i na mikroskopické úrovni. Tato jedinečná formule posiluje jednotlivá vlasová vlákna přímo zevnitř vlasu.

Ošetření je složeno z následujících tří fází:

1. Clarifying Wash – bezsulfátový šampon Salonní ošetření ALTERNA CAVIAR RepairXodstraňuje nečistoty a usazeniny po stylingových přípravcích a kondicionérech. Hloubkově vlasy čistí a připravuje je na druhou fázi.

2. Reconstructing Créme – vyživuje vnitřní kůru vlasu nezbytnými živinami. Všechny šupiny a trhliny ve vnější vrstvě kutikuly jsou zaplněny proteinovou výplní – vlasové vlákno se tak doslova zcela oživí. Vnitřní kůra a vnější kutikula k sobě pevně přimknou a díky tomu zůstanou „šupinky“ vlasu uhlazené.

3. Protein Shield – uhlazuje a posiluje vrstvu kutikuly pomocí dlouhotrvající ochranné bariéry, která posiluje vlasové vlákno a poskytuje intenzivní ošetření, vyšší pružnost a výjimečnou ochranu barvy. Chrání také před dalším poškozením vlasů.

Regenerační ošetření CAVIAR RepairX se provádí pouze v profesionálních kadeřnických salonech a v Brně je nabízí např. Kadeřnictví WINCI.

Reklamní text