Vyzkoušeli jsme pro Vás – přípravky vlasové kosmetiky LABEL.M

Vyzkoušeli jsme pro Vás – přípravky vlasové kosmetiky LABEL.M

Měla jsem možnost vyzkoušet šampon a kondicionér od značky LABEL.M z řady INTENSIVE REPAIR, která slouží ke zlepšení stavu chemicky poškozených vlasů. Tyto výrobky jsem zkoušela na zákaznici Denise a samozřejmě také sama na sobě, abych mohla svým zákaznicím se stejnou problematikou vlasů co nejlépe poradit. Já i Denisa máme totiž velmi poškozené vlasy od častého melírování.

LABEL.M INTENSIVE REPAIR šampon a kondicionér

LABEL.M Intensive Repair Shampoo a ConditionerŠampon se používá obvyklým způsobem, má však velmi hustou konzistenci, a proto ho stačí použít jen velmi malé množství. Zdálo se mi, že šampon vlasy více „otevírá“, než jsem tomu byla zvyklá u šamponu REDKEN REAL CONTROL, který jsem používala doposud, ale vysvětlila jsem si to tím, že šampon vlasy lépe připravuje na následnou péči, tedy kondicionér, který se tak do vlasů dostane o něco hlouběji. Vlasy pak působí zdravějším dojmem a postupně se zdravějšími také stávají.

Po 3 týdnech používání obou přípravků jsem musela uznat, že řada INTENSIVE REPAIR opravdu pomáhá při takových problémech s kvalitou vlasů, jaké mám já i moje zákaznice Denisa. Při konečné úpravě, tedy foukání, jsou vlasy poddajnější, lépe se upravují, nekrepatí a krásně se lesknou. Také mě zaujala příjemná vůně, kterou si mě tato řada ihned získala. Řada INTENSIVE REPAIR navíc obsahuje tepelnou ochranu, kterou jistě oceníte při následném foukáním či žehlení vlasů. Tuto řadu mohu ze své zkušenosti doporučit všem, kdo mají rovněž problém s poškozenými vlasy.

LABEL.M RELAXING BALM

LABEL.M Relaxing BalmTento relaxační, nemastný, zvláčňující balzám dodávající lesk je určen pro krepaté, kudrnaté, těžko upravitelné vlasy. Po použití tohoto přípravku, který jsem zkoušela na vlastních vlasech, byly vlasy po vyfoukání opravdu rovné bez známek krepacení a vydržely tak delší dobu, než jsem byla zvyklá.

Tento balzám se používá na vlasy umyté a vysušené ručníkem a nanáší se ho jen skutečně malé množství, jelikož je poměrně těžký a větší množství by mohlo vést k nežádoucímu zatížení vlasů.

LABEL.M BLOW OUT SPRAY

LABEL.M Blow Out SprayJedná se o sprej před vyfoukáním, který mírně tuží, dodává přirozený objem a nezatěžuje vlasy. Tento přípravek, který jsem s úspěchem vyzkoušela skoro na všechny typy vlasů, je velmi univerzální, nezatěžuje vlasy, dodává objem, mírně tuží a ještě k tomu chrání před tepelným poškozením, což je pro mě ideální kombinace.

Blow Out Spray mi také krásně voní - a nejsem v tom sama - všem zákaznicím, na kterých jsem přípravek použila, se vůně opravdu líbila a někdy byla i rozhodujícím kritériem při koupi výrobku. S tímto sprejem se vlasy upravují velice snadno, jdou lehce vyfoukat a jsou dokonale připraveny k další úpravě. Je to další výrobek, který si při své práci i při osobním použití nemohu vynachválit.

autor: Petra (kadeřnice)