Vyzkoušeli jsme pro Vás – přípravky ALTERNA Caviar

Vyzkoušeli jsme pro Vás – přípravky ALTERNA Caviar

Máte suché, tvrdé vlasy bez lesku, které mají navíc sklon ke krepacení a třepení konečků? Právě vám je tedy určena vlasová péče ALTERNA Caviar, která působí nejen na zlepšení vzhledu a pocitu z vašich vlasů, ale stimuluje také bohatou produkci keratinu nezbytného pro zdravě rostoucí vlasy.

Technologie ALTERNA Caviar

Přípravky ALTERNA využívají technologie Enzymetherapy - systému enzymů s cíleným účinkem pro pevnější, hustší vlasy a Color Hold - nejvyšší ochrany barvy před vyblednutím způsobeným vymýváním. Tyto výrobky jsou bez obsahu sulfátů a parabenů, s certifikovanými bio rostlinnými výtažky, UVA/ UVB ochranou a tepelnou ochranou. ALTERNA netestuje na zvířatech a všechny její produkty mají biologicky odbouratelné složení. Používáním přípravků ALTERNA Caviar své vlasy chráníte.

Šampon ALTERNA Caviar Seasilk Moisture

Alterna Caviar Moisture ShampooTento šampon výrazně zlepší kvalitu vašich vlasů. Agresivní vlivy okolního prostředí, slunce, stárnutí, chemické ošetření a každodenní úprava poškozuje vlasy a zanechává je křehké, mdlé a bez života. Šampon ALTERNA Caviar Seasilk Moisture je bezsulfátový, jemně myje vlasy a zároveň chrání jejich barvu, protože obsahuje patentovanou složku Color Hold. Šampon působí také proti stárnutí vlasů a celkově zlepšuje jejich stav a vzhled, neboť vlasy bohatě hydratuje, oživuje a vrací jim hedvábný lesk.

Použití šamponu: Na polodlouhé a středně husté vlasy stačí množství velikosti lískového ořechu, které se rozetře na dlaně a následně vmasíruje do vlasů a opláchne. Tento proces je vhodné opakovat 2x.

Kondicionér ALTERNA Caviar Seasilk Moisture

Alterna Caviar Moisture ConditionerSpeciální kondicionér ALTERNA Caviar Seasilk Moisture podporuje udržení vlhkosti, chrání barvu před vyblednutím a vlasy před každodenním stresem a budoucím poškozením. Obsahuje exkluzivní lipozomy, doplněné vysoce efektivními živinami, které dodají vlasům vše potřebné pro jejich sílu, zdraví a mladistvý vzhledu.

Použití kondicionéru: Na polodlouhé a středně husté vlasy je dostatečné množství přípravku o velikosti lískového ořechu, které se rozetře na dlaně a následně vmasíruje do vlasů. Vlasy poté důkladně rozčešte, nejlépe speciálním kartáčem Tangle Teezer, a opláchněte. Ihned po prvním použití ucítíte báječné změny v hydrataci, lesku a poddajnosti vlasů.

Pro lesk a zdravý vzhled

ALTERNA CAVIAR Overnight Rescue Hair MasquePro ještě intenzivnější hydrataci a lesk používejte noční masku ALTERNA Caviar. Aplikujte ji před spaním na suché vlasy dvakrát až třikrát týdně. Masku nechte působit po celou noc, ráno vlasy umyjte, ošetřete kondicionérem a upravte obvyklým způsobem. Vlasy budou zdravější, pevnější a zářivější. Čím častěji budete přípravek používat, tím zdravější vaše vlasy budou.

Přípravky pro finální úpravu

ALTERNA CAVIAR Seasilk Oil Gel Pro konečnou úpravu vlasů lze použít hydratační olejíček ALTERNA Caviar Oil Gel, který nabízí jak ošetření, tak i výhody z používání stylingového přípravku. Chrání před vzdušnou vlhkostí, čímž předchází krepacení vlasů. Obsahuje směs mořských rostlinných výtažků, nezbytnou při regeneraci poškozených vlasů, a zároveň je zdrojem intenzivní hydratace. Výtažek z kaviáru obsahuje aminokyseliny a omega-3 mastné kyseliny. Dalším kladem tohoto přípravku je příjemná vůně zeleného čaje a bergamotu.

ALTERNA CAVIAR Polishing SerumPro vyhlazení a dodání lesku můžete na konečnou úpravu účesu použít ALTERNA Caviar Polishing Serum, jež představuje okamžité řešení pro krepaté vlasy a roztřepené konečky.

Toto lehké sérum s komplexem Color Hold a UVA/UVB ochranou obsahuje inteligentní silikony, které posilují vlasy zevnitř pro dokonale uhlazený a zářivý vzhled. Přípravek nezanechá vaše vlasy mastné.

 

 autor: Blanka (kadeřnice)