Vyzkoušeli jsme pro Vás – pečující arganový olej

Vyzkoušeli jsme pro Vás – pečující arganový olej

V řadě All Soft značky REDKEN přibyla nedávno další novinka v péči o vlasy – Argan-6 Oil. Jde o multifunkční vlasovou kúru, vytvořenou na bázi fair trade arganového oleje, která intenzivně vyživuje a chrání suché a poškozené vlasy.

Argan-6 Oil působí nejen jako běžný olejíček na vlasy, ale dokáže toho mnohem více. Mám velmi suché, vlnité vlasy, které si skoro denně žehlím. Vyzkoušela jsem již nespočet olejíčků od různých značek a Argan-6 Oil na mé vlasy působil zatím nejlépe.

Olejíček je možné používat šesti různými způsoby

\"REDKENREDKEN All Soft Argan-6 OilNA MOKRÉ VLASY

1. Ochrana před foukáním

2. Rozzáření účesu

3. Hebkost - umocní účinnost kúr

NA SUCHÉ VLASY

1. Hydratace - kúra před šamponováním

2. Uhlazení - dokonalé uhlazení po foukané

3. Obnova - noční kúra pro suché vlasy a vlasovou pokožku

Sama jsem Argan-6 Oil vyzkoušela na mokrých i suchých vlasech. Na mokrých vlasech působil přípravek velice příjemně, vlasy jsem ihned snadno rozčesala a už v mokrém stavu byly hedvábné a jemné na dotek. Olejíček má opravdu lehkou konzistenci a myslím, že v malém množství je vhodný pro všechny, kdo mají problémy se suššími vlasy, které se lámou a nevypadají zdravě. Hodí se také pro dodání přirozeného lesku vlasů.

Na suchých vlasech mám Argan-6 Oil asi nejraději. Vlasy mám totiž ráda hladké bez krepatění a tento olejíček je nijak nezatěžuje, naopak jim dodá hydrataci, kterou suché poškozené vlasy nezbytně potřebují. Po foukání olejíček účes krásně rozzáří a vlasy vypadají mnohem zdravěji.

Malý bonus na závěr

Zbytek olejíčku, který mi po aplikaci zůstane na rukách, nijak neodstraňuji, ale jednoduše ho rozetřu jako krém. Snadno se totiž vstřebá, nezanechává mastné stopy a blahodárně tak působí i na mé ruce, které jsou při pravidelné péči krásně hedvábné - jako kdybych používala luxusní krém na ruce.

autor: Petra (kadeřnice)