Už jste vyzkoušeli revoluční salonní ošetření Olaplex?

Už jste vyzkoušeli revoluční salonní ošetření Olaplex?

Rádi byste přešli na světlejší odstín vlasů, ale obáváte se, aby tím nebyla ohrožena jejich kvalita? Pak pro Vás máme dobrou zprávu – s pomocí unikátního přípravku Olaplex se již při barvení v kadeřnickém salonu nemusíte obávat poškozených vlasů!

Olaplex jedinečná vlasová kúraPřípravek Olaplex se může použít buď jako systém pro dokonalé barvení nebo jako samostatné ošetření. Je na Vás, jakému ošetření dáte při návštěvě kadeřnického salonu přednost. Při barvení se přidává přípravek Olaplex Bond Multiplier č.1 do zesvětlovače nebo barvy a po opláchnutí barvy z vlasů se aplikuje přípravek Bond Perfector č.2. Výrazně se tak sníží poškození vlasů při každém barvení. 

Ze salonu si navíc odnesete i ošetřující domácí péči Hair Perfector č.3, čímž prodloužíte trvanlivost barvy a dodáte vlasům potřebnou péči. Domácí péče by se měla používat 1x týdně pro další posílení vlasů a jako ochrana při budoucích chemických ošetřeních. Přípravek Hair Perfector No.3 Take Home má další úžasné výhody oceňované stovkami klientů.

A co to vlastně je, ten Olaplex?

Jedná se o ORIGINÁLNÍ chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Takový přípravek dosud nemá konkurenci!

Začalo to tím, že se našli dva přední světoví odborníci v oblasti materiálů a chemie, kteří nikdy předtím nepracovali pro vlasový průmysl - Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker. Vznikl tak tým snů, který s čerstvým nadhledem vynalezl chemickou složku, jež bez silikonu a minerálních olejů obnovuje rozbité vazby ve vlasech během chemického ošetření a po něm. Výsledkem jsou vlasy silnější než kdy předtím. To vše může znít jako marketingový trik, ale přečtěte si, co o Olaplexu říkají přední kadeřníci na sociálních sítích. Jak sami uvádějí, nejlepším testem je použití v praxi.

Co o Olaplexu říkají přední kadeřníci

Chad Kenyon - kadeřník pracující s Olaplexem"Olaplex je nejdůležitější složkou každé barvy & balayage, které vytvářím." 

Chad Kenyon
Benjamin Salon, West Hollywood, CA

 

Guy Tang - kadeřník pracující s Olaplexem"Mohu upřímně říci, že Olaplex je nezbytnou zbraní v mém arzenálu. Pokaždé, když mám starost o možné poškození vlasů mého klienta, zvolím Olaplex."

Guy Tang
West Hollywood, CA

Tracey Cunningham - kadeřnice pracující s Olaplexem"Toto je za poslední dobu jeden z nejrevolučnějších výrobků v kadeřnickém průmyslu." 

Tracey Cunningham
Meche Salon, Beverly Hills, CA

Bianca Hillier - kadeřnice pracující s Olaplexem"Olaplexem jsem naprosto posedlá a myslím, že natrvalo změnil kadeřnický průmysl. Integrita vlasů již není ohrožena chemickým ošetřením." 

Bianca Hillier
Sally Hershberger, Los Angeles, CA

Amber Maynard - kadeřnice pracující s Olaplexem"Olaplex je jedním z nejlepších výrobků na trhu a pro mě nástroj číslo jedna pro korekce po barvení. Tento výrobek je úžasný!"

Amber Maynard
Nine Zero One Salon, West Hollywood, CA

 

Můžete si prohlédnout také krátká instruktážní videa o Olaplexu: VIDEO 1 a VIDEO 2.