Účinná pomoc proti padání vlasů

Účinná pomoc proti padání vlasů

Pokud máte pocit, že Vám nadměrně padají vlasy, nejste v tom sami. Padání vlasů představuje problém, se kterým se v průběhu života musí potýkat většina mužů a žen. Uvádí se, že ztráta vlasů trápí až polovinu populace, zhruba 60 % mužů a 30 % žen.

Určitá denní ztráta vlasů je přitom běžná jak u žen, tak u mužů, zejména během mytí a úpravy vlasů. Je to dáno tím, že vlas prochází cykly, kdy dochází k nahrazení starého vlasu novým. Výzkumy prokázaly, že každý z nás ztratí v průměru 50 až 100 vlasů každý den. Nový vlas poté započíná nový cyklus namísto ztraceného vlasu. Každý vlasový folikul (tkáň, ze které vyrůstá vlas) prochází zhruba dvacetipěti růstovými cykly.

Člověk, který přichází v průměru o více než 100 vlasů denně, již trpí tzv. nadměrným či předčasným vypadáváním vlasů.

Řídnutí a vypadávání vlasů (zejména trvalá ztráta vlasů) je ve většině případů přímo spojeno s genetickými předpoklady. Nicméně existuje řada dalších faktorů, jako je dieta, stres, menopauza a nemoc, které mohou rovněž vést k nadměrnému vypadávání vlasů. Ztráta vlasů přitom není důsledkem toho, že by s vlasy nebylo něco v pořádku, ale souvisí s poruchou růstového cyklu vlasu.

Růstový cyklus mohou narušovat 3 hlavní fyziologické důvody:

Příčiny ztráty vlasů

  1. Enzymatická změna testosteronu v toxin DHT - vlasové folikuly jsou na tento toxin citlivé. Zvýšená hladina DHT zkracuje růstovou fázi vlasů, které následně slábnou, jsou křehčí, tenčí a vypadávají více, než je obvyklé.
  2. Tuhnutí vlasového váčku - vlivem faktorů jako je stres, agresivní působení okolí či sezónní změny počasí dochází k tuhnutí kolagenového pouzdra, které obklopuje vlasový kořínek. Nadměrná produkce kolagenu tlačí na vlasový kořínek a vlas proto ztrácí své ukotvení a tlakem zevnitř vypadává.
  3. Zpomalení krevní mikrocirkulace - snížení krevního zásobení vlasového váčku vede k nedostatečné výživě, váček postupně zakrňuje. To vede k produkci stále slabších, tenčích a křehčích vlasů.

REDKEN má řešení - nový Cerafill pro okamžité zhuštění a aktivaci vlasů

Cerafill působí proti řídnutí a padání vlasů a prodlužuje jejich růstovou fázi. Pod hlavičkou Redken Science je Cerafill první profesionální řešení, které přináší jak okamžité, tak dlouhodobé výsledky. Produkty řady Cerafill jsou vhodné i pro barvené a chemicky ošetřené vlasy.

Účinné látky Ceramid, SP-94, Filloxane a Stemoxydine 5% obsažené v Cerafill bojují proti padání vlasů a povzbuzují růstovou aktivitu u kořínků. Představují mocnou kombinaci, která zasahuje proti hlavním příčinám řídnutí a padání vlasů. Komplexní systém řady Cerafill přináší okamžitě hustější, plnější a silnější vlasy od kořínků ke konečkům.

 Popis obrázku

Komplexní systém Cerafill

CERAFILL DEFY je vhodným řešením pro vlasy v počátečních stádiích řídnutí. Technologie je založena na obsahu ceramidu a zinku PCA, které posilují vlasy, a složce SP-94, která vyživuje vlasovou pokožku.

REDKEN Cerafill Defy Shampoo

Cerafill Defy Shampoo - regenerační čisticí šampon pro jemné a řídnoucí vlasy

Šetrně čistí a odstraňuje nečistoty a přebytečný maz z vlasové pokožky a z vlasů. Obsahuje Ceramid, který vlasy posiluje, a složku SP-94, která vyživuje vlasovou pokožku. Vlasy vypadají plnější se zdravým leskem. Pro maximalizaci efektu následně použijte Cerafill Defy kondicionér a Dense Fx kúru.

Návod k použití: Naneste na vlhké vlasy, vmasírujte do pokožky a opláchněte.

REDKEN Cerafill Defy ConditionerCerafill Defy Conditioner - vyživující kondicionér pro jemné, řídnoucí vlasy

Lehký vyživující kondicionér hydratuje a posiluje vlasy a zároveň okamžitě usnadňuje rozčesávání. Pomáhá předcházet lámání vlasu, okamžitě zlepšuje upravitelnost a dodává přirozený lesk. Obsahuje Ceramid, který vlasy posiluje, a složku SP-94, která vyživuje vlasovou pokožku. Vlasy vypadají plnější se zdravým leskem. Pro maximalizaci efektu používejte spolu s Cerafill Defy šamponem a Dense Fx kúrou.

Návod k použití: Naneste rovnoměrně na šamponem umyté vlasy. Opláchněte. Pročeště a následně naneste Dense Fx kúru.

CERAFILL RETALIATE je určen pro vlasy v pokročilém stadiu řídnutí. Pomáhá vlasům k opětovnému růstu. Technologie je založena na obsahu mentolu, ceramidu a SP-94, což jsou složky, které podporují mikrocirkulaci v pokožce, posilují vlasy a vyživují vlasovou pokožku.

REDKEN Cerafill Retaliate Shampoo● Cerafill Retaliate Shampoo - šampon pro opětovný růst vlasů

Šetrně čistí a odstraňuje nečistoty a přebytečný maz z vlasové pokožky a z vlasů. Obsahuje Ceramid, který vlasy posiluje, složku SP-94, která vyživuje vlasovou pokožku, a mentol, který chladí a podporuje mikrocirkulaci. Doporučujeme používat spolu s Cerafill Defy kondicionérem a Dense Fx kúrou.

Návod k použití: Naneste na mokré vlasy, masírováním napěňte a opláchněte.

REDKEN Cerafill Retaliate Stemoxydine 5%● Cerafill Retaliate Stemoxydine 5% kúra pro intenzivnější podporu růstu vlasů

Pro vlasy v pokročilém stadiu řídnutí. Obsahuje účinnou látku Stemoxydine 5%. V průběhu 3 měsíců používání pomůže aktivovat více než 1000 vlasů k opětovnému růstu, takže vlasy vypadají hustší. Každodenní použití Stemoxydinu znovu probouzí vlasové folikuly z klidové fáze a přispívá tak k hojnějšímu růstu vlasů.

Návod k použití: Kúra může být aplikována na suché nebo vlhké vlasy. Nanášejte denně na pokožku, zejména pak na vlasové kořínky, a dále rozprostřete do délek vlasů. Rozdělte vlasy do 8 sekcí se zaměřením na pěšinky a oblasti s řídnoucími vlasy. Nasměrujte aplikátor přímo na kořínky a vlasovou pokožku a na každou oblast aplikujte jednu plnou pipetu séra. Jemně vmasírujte a rozprostřete sérum po celé pokožce a do délek vlasů. Neoplachujte. Vysušte a upravte vlasy jako obvykle.

CERAFILL MAXIMIZE pro normální vlasy až vlasy v pokročilém stadiu řídnutí. Je vhodný pro všechny typy jemných nebo řídnoucích vlasů, které zesiluje a umocňuje. Technologie je založena na obsahu Ceramidu a SP-94 pro silné vlasy a zdravou vlasovou po kožku. Dále obsahuje složku Filloxane, která okamžitě zvětšuje průměr.

REDKEN Cerafill Maximize Dense Fx● Cerafill Maximize Dense Fx - kúra okamžitě zesilující každý pramen vlasů

Vlasy vypadají hustší, plnější a silnější. Kúra vlasy nezatíží a díky obsahu Ceramidu, SP-94 a speciální složky Filloxane okamžitě zvětšuje průměr každého vlasu, což dodává vlasům plnost a hustotu. Prokázáno Instrumentálním testem - měření tloušťky po dvou aplikacích Redken Dense Fx oproti neošetřeným zesvětleným vlasům.

Návod k použití: Začněte aplikovat na vlasy od hlavy po jednotlivých sekcích. Jemně vmasírujte u kořínků a pokračujte až ke konečkům. Neoplachujte. Pro dosažení maximálního zhušťujícího efektu nechte zaschnout a aplikaci opakujte. Vlasy upravte jako obvykle.

REDKEN Cerafill Maximize Aminexil Hair Advance● Cerafill Maximize Hair Advance - intenzivní kúra s obsahem Aminexilu pro vlasy v pokročilém stadiu řídnutí

Pomáhá omezit ztrátu vlasů a zachovat jejich původní hustotu. Pokročilá technologie působí na vlasy od kořínků ke konečkům a zanechává je viditelně hustší, plnější a silnější. Klinicky prokázaná účinnost.

1. Aminexil: Zabraňuje tvrdnutí kolagenu kolem vlasového kořínku, které může vést k nežádoucímu tlaku a předčasnému stárnutí vlasu. Účinnost je klinicky prokázána testováním na 130 osobách – každodenní aplikace po dobu minimálně 6 týdnů. Aminexil má znatelný účinek proti padání vlasů:

Vlasový kořínek1) Prodlužuje délku života vlasu
3) Zvyšuje počet vlasů ve fázi růstu o 8 % oproti placebu
3) Zvyšuje hustotu vlasů

2. Derivát Omega 6: Stimuluje aktivitu vlasového kořínku a absorpci lipidů, které se proměňují v základní stavební prvky vlasu. Vyživuje od kořínku pro silné a zdravé vlasy.

3. Multivitaminy: Zahrnující B3, B5 a B6 poskytují další výživu pro vlasovou pokožku.

Návod k použití: S pomocí aplikátoru naneste jednu celou dózu ke kořínkům vlasů; postupujte po pěšinkách. Vmasírujte pro stimulaci krevního oběhu vlasové pokožky. Neoplachujte a vlasy upravte jako obvykle. Pro dosažení maximálního výsledku aplikujte 1 dózu denně nebo alespoň 3 dózy za týden. Aplikaci provádějte po dobu 6 až 8 týdnů, a to dvakrát do roka (ideálně na podzim a na jaře).

Přípravky REDKEN Cerafill proti padání vlasů můžete zakoupit v e-shopu Vlasová Eurokosmetika nebo v Kadeřnickém a kosmetickém salonu WINCI Brno. Salon WINCI nabízí také komplexní ošetření proti padání vlasů. Služba REDKEN Cerafill zahrnuje:

Cerafill - salonní kúra proti padání vlasů1. Diagnostiku pro řídnoucí vlasy
2. Mytí vlasů
3. Masáž
4. Aplikaci kúry
5. Foukanou, styling

6. ZDARMA 2 produkty pro domácí péči - Cerafill šampon a Cerafill kondicionér v hodnotě 800,-Kč

Zaváděcí cena služby REDKEN Cerafill proti padání vlasů v salonu WINCI je 1000,-Kč.