Terapie pro Vaše vlasy

Terapie pro Vaše vlasy

Na zdravé i poškozené vlasy blahodárně působí, pokud jim pravidelně poskytujete intenzivní kúru ve formě vlasového zábalu. Vlasové zábaly napomáhají obnově vlasů, které jsou poškozeny jak mechanickým namáháním, barvením či odbarvováním, tak i stresem nebo vlivy okolního prostředí. Záleží jen na Vás, zda se rozhodnete pro některý z domácích zábalů, nebo svým vlasům dopřejete profesionální vlasovou kúru.

Jednou za čas je vhodné absolvovat kvalitní regenerační kúru u kadeřníka. K intenzivní regeneraci jsou určeny vitaminové či hydratační vlasové kúry. Ty působí nejen na povrchu vlasů a pokožky, ale v nich obsažené účinné látky pronikají i do podkoží. Stimulují, uvolňují a očišťují pokožku, zpevňují vnitřní strukturu vlasů a chrání jejich povrch. Vlasy se díky této péči vyživí a zlepší se jejich růst.

Profesionální vlasové terapie


Vlasové terapieVlasové terapie BIO RELAX jsou založeny na doplňkových ozdravných aromaterapeutických terapiích a je vhodné si je v kadeřnickém salonu dopřát přibližně jedenkrát za měsíc. Tyto kúry fungují na staletých recepturách a principech orientu. Terapie jsou vhodné zvláště pro suché a zničené vlasy - výtažky z rostlinných silic jim vytvoří speciální ochranný filtr. Přírodní aromaterapeutické produkty dodávají výživné složky a substance jako jiné vlasové produkty, navíc však optimalizují vlastní ozdravné detoxikační procesy v organismu – konkrétně u vlasové pokožky a vlasů.

Výsledný efekt je markantní a přitom velmi přirozený. Vlasy jsou detoxikované, silnější a pružnější. Pokožka vlasů je odolnější a není tolik náchylná k infekcím a zánětům. Vlasové terapie BIO RELAX jsou vhodné pro každého v jakémkoli stádiu poškození vlasů a vlasových kořínků.

Revitalizační vlasové terapie

Jedná se o nadstandardní, luxusní ošetření s vynikajícím účinkem, který je zaručen díky tisíciletým recepturám a tradičnímu způsobu výroby. Aby byla pravá orientální revitalizační vlasová terapie skutečně účinná, musí být prováděna produkty, které jsou vyráběny podle zásad orientálního celostního léčebného systému a také při ní musí být dodržován speciální postup nanášení a zpracování preparátů, což z ní činí výjimečnou metodu. Procedura vlasové terapie trvá přibližně 1,5 hodiny a je vhodné ji aplikovat pravidelně 1x za měsíc.

JASMÍNOVÁ VLASOVÁ TERAPIE

Vlasové terapieTato terapie detoxikuje vlasovou pokožku i vlasové folikuly. Výsledkem jsou detoxikované, silnější a pružnější vlasy. Vlasová pokožka je pak odolnější a není tak náchylná k infekcím a zánětům. Terapie je vhodná pro každého v jakémkoli stadiu poškození vlasů a vlasových kořínků.

ORIENTÁLNÍ VLASOVÁ TERAPIE

Tato terapie posiluje jemné, lámavé, nepoddajné vlasy a zlepšuje jejich vzhled. Terapie detoxikuje a vlasy jsou po ní vysoce hydratované, silnější a pružnější.

U revitalizačních vlasových terapií se vlasy myjí pouze čistě přírodními šampony: BIO šampon orientální, BIO jasmínový šampon s arganem, přírodní vlasový šampon TFALL. Po umytí se nanáší kúra v podobě přírodního orientálního jasmínového oleje s arganem. Kúra působí cca 20 minut a poté se do vlasů nanáší vysoce hydratační arganová maska. Na závěr se do vlasů vetře arganové sérum a vlasy se ještě zhydratují a provoní vodoolejovým lotionem.

Nedílnou součást terapií tvoří orientální, relaxační a zklidňující masáž vlasové pokožky, která:

Vlasové terapie- uvolňuje napětí v oblasti hlavy
- pomáhá při bolestech hlavy a migrénách
- odstraňuje poruchy spánku a nespavost
- podporuje jasnější koncentraci a myšlení
- povzbuzuje růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu
- pomáhá při ucpaných dutinách
- zmírňuje oční napětí a napětí v čelistních kloubech
- podporuje činnost nervového systému

Revitalizační vlasové terapie jsou skvělé pro dosažení krásných lesklých a pevných vlasů a zároveň jsou ideálním prostředkem pro relaxaci a uvolnění v každodenním shonu. Můžete si je dopřát například v Kadeřnickém a kosmetické salonu WINCI Brno.