Připravte se na sluneční paprsky

Připravte se na sluneční paprsky

Vlasy, které byly či budou vystaveny slunci, soli a chloru vyžadují tu nejvyšší péči a ochranu. Každoročně v letních měsících vlasy nejvíce ohrožují právě UV paprsky a následky koupání v mořské či bazénové vodě. Proto REDKEN vyvinul řadu Color Extend Sun, která vlasy ochrání a umožní vám prožít ničím nerušenou dovolenou!

Jak to funguje

Moderní Hydra-Shield Complex váže na vlasové vlákno UVA/UVB filtry, ceramidy a mangový olej. Spolu s technologií Interlock Protein Network (IPN) pomáhá vlasy vyživovat, chránit a posilovat, a zároveň jim dodává pružnost a lesk.

REDKEN Hydra Shield Complex

Řada REDKEN Color Extend Sun obsahuje:

COLOR EXTEND SUN šampon

REDKEN Color Extend Sun šamponColor Extend Sun šampon jemně čistí a odstraňuje zbytky minerálů, chlóru a soli, aniž by ovlivňoval barvu vlasů. Vlasy jsou svěží a hebké, mají opět svůj intenzivní lesk. Obsahuje exkluzivní Redken Interlock Protein Network a Hydra-Shield Complex.

Jak používat:

Šampon naneste na vlhké vlasy, masírováním napěňte a opláchněte vodou. V případě kontaktu s očima je ihned důkladně vypláchněte vodou.

COLOR EXTEND SUN maska

After-Sun maska vlasy hloubkově vyživuje, obnovuje jejich vitalitu a zvláště pečuje o barvené vlasy vystavené slunci. Zanechává je oživené, plné energie, hebké a zářivé. Obsahuje exkluzivní Redken Interlock Protein Network a Hydra-Shield Complex.

REDKEN Color Extend Sun maskaTIP: Pokud máte extrémně suché a zacuchané vlasy, použijte masku při rozčesávání ještě před tím, než vlasy umyjete šamponem.

Jak používat:

Naneste rovnoměrně na šamponem umyté vlasy. Nechte působit 5 až 15 minut. Opláchněte. V případě kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte vodou.

COLOR EXTEND SUN sprej

REDKEN Color Extend Sun sprejColor Extend Sun Reflective Glow sprej podporuje lesk vlasů, pomáhá je chránit před nežádoucím UV zářením a brání absorpci chlóru a minerálů. Zároveň vytváří ochrannou bariéru proti mechanickému poškození např. při česání. Obsahuje exkluzivní Redken Hydra-Shield Complex s mangovým olejem pro rozjasnění barvených vlasů a vlasů vystavených slunci.

Inovace:

Formule je vyvinuta tak, aby vlasy méně zatěžovala, a dodala jim přirozenou jemnost a lesk. Lesku je dosaženo díky speciálnímu složení přípravku nikoli pomocí přídavku třpytek. Inovovaná pumpička pomáhá přípravek nanášet v jemnější a rovnoměrnější vrstvě. Color Extend Sun Reflective Glow sprej je vhodný pro všechny typy vlasů.

Jak používat:

Důkladně protřepejte. Aplikujte do vlhkých nebo suchých vlasů. Neoplachujte. V průběhu dne opakovaně nanášejte dle potřeby.

Často kladené dotazy

Doporučuje se používat přípravky z řady Color Extend Sun, i když nemám barvené vlasy?

 Ano. UV paprsky poškozují vlasové vlákno bez ohledu na to, zda jsou vlasy barvené či přírodní. I u přírodních vlasů dochází vlivem působení UV záření k blednutí barvy, ztrátě hydratace a poškození kutikuly, vlasy jsou mdlé a mají tendenci ke krepatění. Proto je tedy nutné vlasy chránit a řada Color Extend Sun poskytne potřebnou ochranu i přírodním vlasům.

Co je IPN?

Redken Interlock Protein System je navržen tak, aby řešil problémy vlasů jako vysušenost, křehkost, mdlost nebo krepatění. Obsahuje Keralink, který váže na vlasy vlhkost a posiluje je. Dále amino kyseliny a proteiny, které pomáhají vystavit ochranou vrstvu a podpořit strukturu a lesk vlasu.

Řada REDKEN Color Extend SunJak produkty voní?

Vůně Color Extend Sun je velmi lehká a příjemná. Skládá se z:

  • Vysokých tónů: citron, pomeranč, zeleň
  • Středních tónů: květiny, jasmín, ylang-ylang
  • Nízkých tónů: pižmo, cedrové dřevo, santálové dřevo

Víte, že...

Vlivy paprsků UV záření a dalších okolních agresorů poškozují vlasy ve stejné míře jako pokožku. Vystavení UV paprskům má vliv jak na barvené, tak na přírodní vlasy a způsobuje blednutí barvy, ztrátu hydratace a poškození vlasové kutikuly.

  • Pokud zůstanou vlasy a pokožka hlavy nechráněné, UV paprsky mohou vlasovou pokožku spálit, proniknout do vlasové kůry a obnažit vlasovou kutikulu, čímž způsobí blednutí barvy, ztrátu vitality, hrubost, vlasy jsou krepaté a poletují.
  • UV záření poškozuje vlasy odčerpáváním velmi důležitých proteinů a olejů z vlasové pokožky, které lubrikují vlasy vyrůstající z pokožky, vlivem jeho působení jsou vlasy suché a lámavé.
  • Blednutí barvy vlasů je ještě intenzivnější, pokud na vlasy působí kombinace mořské/bazénové vody a UV záření. UV paprsky působí na přirozený vlasový melanin, což vede ke stupňujícímu se zesvětlení.