Omlazující terapie LABEL.M Therapy

Omlazující terapie LABEL.M Therapy

Zapomeňte na mýty! Vlasy stárnou stejně jako pleť i přesto, že se nejedná o živý orgán. Na základě rozsáhlého výzkumu uvádí LABEL.M profesionální vlasová kosmetika luxusní řadu nazvanou Therapy – Omlazující terapie.

Řada se skládá ze čtyř zásadních, regeneračních produktů. LABEL.M Therapy - Omlazující terapie je navržena na základě znalostí odborníků a přináší jedinečné výsledky při obnovování mladistvého vzhledu. Obsahuje exkluzivní Rejuven-8™ komplex - intenzivně testovanou kombinaci přísad, jejíž hlavní složkou je proslulý bílý kaviár - tento komplex dělá účinnost jedinečnou. Tato technologicky vyspělá řada neobsahující sulfáty se snaží obnovit stárnoucí vlasy tím, že jim navrací mladistvý vzhled, doplňuje ztracenou vlhkost a zároveň oživuje velmi lámavé a bezvýrazné vlasy.

Řada LABEL.M Therapy

Řada byla také navržena jako odborné "léčebné" řešení kombinující intenzivně koncentrované složky a dlouholeté kadeřnické odborné znalosti v oblasti vývoje produktů. Je balena v elegantním nachovém designu - kombinace trendy mat versus lesk, kovově stříbrné prvky - podobnost s oblastí péče o pleť. Řada je specificky umístěna v sektoru luxusní péče o vlasy pro ženy, které vyžadují tento typ specializované péče a léčby.

Therapy čelí pěti příznakům stárnutí vlasů

  • Hrubost: dodává kolagen, který vlasy uhlazuje a snižuje jejich hrubost
  • Slabé vlasy: posiluje slabé vlasy díky proteinům zvětšujícím objem
  • Suché vlasy: má vlastnosti zadržující vlhkost v boji proti suchým vlasům
  • Křehkost: posiluje křehké vlasy a minimalizuje jejich poškození
  • Bezvýraznost: bezvýrazným nebo šedivějícím vlasům dodá více jasu a oživí jejich lesk

Víme, že struktura vlasové pokožky je tvořena keratinovými vlákny, která mají tendenci se v průběhu času vytrácet a trhat. Řešení přináší LABEL.M Therapy - Omlazující terapie, která pomáhá vyplňovat mezery tvořící se uvnitř vláken stárnoucích vlasů a bojuje tak s bezvýrazností a krepatěním vlasů. Podoby stárnutí vlasů nesouvisí jen s nevyhnutelným postupem času a zralostí, protože jak stárneme, produkují vlasové folikuly vlasy jemnější a slabší. Ale existují tři hlavní faktory, které zrychlují úpadek folikulu: životní prostředí, působení tepla a chemie. Proto je možné, že chronologický věk vlasů 20 letého člověka může ve skutečnosti odpovídat někomu, komu je 60 let!

Globálně patentovaný komplex Rejuven-8™

Za LABEL.M Therapy – Omlazující terapií se skrývá exkluzivní, globálně patentovaný komplex Rejuven-8™. Byl vytvořen pouze pro LABEL.M a kombinuje 8 technologicky nejvíce aktivních složek, posilujících mladistvý vzhled. Včetně bílého kaviáru, který byl použit v celé řadě a je prokázáno, že pomáhá zvrátit viditelné známky stárnutí - zanechává vlasy silné, zářivé, zdravě a mladistvě vypadající.

Globálně patentovaný systém Rejuven-8

1. Bílý kaviár: Proslulý svým luxusním charakterem, tato klíčová složka zvyšuje působení na buněčné úrovni. Pomáhá vyrovnat vlasovou pigmentaci a zároveň snižuje blednutí barev a šedivění. Výsledek? Saténová jemnost a zářivý lesk s obnovou na buněčné úrovni, která pomáhá vrátit čas a oživuje a posiluje vlasy.

2. Krystaly hematitové růže: Doslova "z jiného světa"! Tato magmatická hornina obsahuje složky nezbytné pro správné fungování enzymu prolyl-hydroxylase - enzym, který se podílí na produkci kolagenu.

3. a 4. Kyselina glykolová: Je extrahovaná z hnědého odstředěného a palmového cukru. Kyselina glykolová je prověřená složka proti stárnutí. Kvalitní extrakt v Therapy řadě má schopnost proniknout mnohem hlouběji do kutikuly, a tak zajistit ochranu, hydrataci a posílení, a to i po opláchnutí. Poškození vlasů je minimalizováno a vlasy jsou hebké na dotek, mladší a zdravěji vypadající.

5. Dánská kyselina hyaluronová: Kyselina hyaluronová té nejvyšší kvality - hydratuje a má výjimečné vlastnosti zadržovat vlhkost, což dodává vlasům mladistvou hladkost a pružnost.

6. Lipopeptidy vlčího bobu: Maximalizují optické vlastnosti, které podtrhují lesk vlasů a jejich mladistvou jiskru.

7. Africký strom Baobab: Známý jako "strom života". Mikroproteiny z tohoto stromu chrání vlasy před každodenním stresem a znečištěním, dlouhodobě uhladí povrch vlasu a dodá jim mladistvý vzhled.

8. Evropský sladký kaštan: Pomoc z nouze - účinně a okamžitě povzbuzuje ochranné reakce vlasů pro oživující účinek.

Čtyři osvědčená řešení

LABEL.M Therapy Age-Defying ShampooTherapy Age-Defying Shampoo 200 ml - profesionální posilující a omlazující šampon používá luxusní bílý kaviár, který vlasy jemně čistí a zároveň je obnovuje, vyživuje a omlazuje.

Tento šampon neobsahující sulfáty pomáhá ošetřovat poškozené vlasy a hydratuje je do hloubky, mění tak rychle slabé, bezvýrazné a stárnoucí vlasy na vlasy silné, zářivé a mladistvě vypadající. Pro lepší výsledek použijte spolu s Therapy Age-Defying Conditioner.

LABEL.M Therapy Age-Defying ConditionerTherapy Age-Defying Conditioner 150 ml - vyživující kondicionér s bílým kaviárem pomáhá rozčesat zacuchnané vlasy a obnovuje jejich vitalitu.

Tento kondicionér neobsahující sulfáty posílí a revitalizuje vlasy a byl vytvořen tak, aby jim dodal lesk a vlasy vypadaly mladistvě. Pro lepší výsledek použijte spolu s Therapy Age-Defying Shampoo.

LABEL.M Therapy Age-Defying Protein CreamTherapy Age-Defying Protein Cream 50 ml - lehký proteinový krém obsahující bílý kaviár, který stimuluje obnovu buněk a vytváří ochranu proti krepatění a zanechává vlasy vyživené, silné a zdravé.

Obsahuje aminokyseliny, které vlasy obnovují a regenerují. Pro lepší výsledek použijte jako součást systému Therapy Omlazující terapie.

LABEL.M Therapy Age-Defying Recovery MaskTherapy Age-Defying Recovery Mask 120 ml - intenzivně revitalizující maska ve formě vysoce koncentrovaného krému vlasy obnovuje, vyživuje a omlazuje.

Patentovaná složka Rejuven-8™ proti stárnutí využívá bílý kaviár k obnově, zjemnění a prozáření vlasů. Navržena pro rychlou obnovu vlasů. Pro lepší výsledek použijte jako součást systému Therapy Omlazující terapie.

Řada Therapy je k dostání v profesionálních kadeřnických salonech, v Brně je to třeba Kadeřnický a kosmetický salon WINCI, ale zakoupit ji můžete také na internetu, např. v e-shopu Vlasová Eurokosmetika.

Reklamní text