Nový intenzivní program rekonstrukce vlasů

Nový intenzivní program rekonstrukce vlasů

S novou keratinovou řadou francouzské vlasové kosmetiky SUBTIL dostáváme do rukou jedny z nejlepších výrobků pro suché, krepaté, matné a poškozené vlasy. Tato novinka je intenzivním programem rekonstrukce vlasů. Jaké je tajemství vysoké účinnosti řady SUBTIL KERATIN?

Nová řada vlasové kosmetiky SUBTIL KERATIN je zcela bez sulfátů, parabenů, formaldehydu i barviv, a proto nenarušuje strukturu vlasů. Je vhodná pro suché, mechanicky poškozené a dehydratované vlasy. Přípravky obsahují dva typy rostlinných keratinových lehce vstřebatelných molekul, které se liší svou velikostí. Tyto molekuly snadno pronikají do hloubky vlasového vlákna, kde působí jako "cement" pro opravu a regeneraci vlasů. Tím dochází k obnově poškozených částí vlasu, návratu lesku, jemnosti, dobré rozčesatelnosti a odolnosti proti dehydrataci.

Domácí péče SUBTIL KERATIN obsahuje tři fáze:

SUBTIL KERATIN 1 PURIFYING SHAMPOO1. fáze: SUBTIL KERATIN 1 PURIFYING SHAMPOO
Šampon se nanáší na vlhké vlasy, napění se a vlasy se umyjí obvyklým způsobem, následně se přípravek důkladně vypláchne. Šampon obsahuje pouze rostlinné keratiny. Vlasy jemně a přitom hloubkově vyčistí a zanechá je hladké a zářivé.
 
SUBTIL KERATIN 2 MOISTURISING TREATMENT 2. fáze: SUBTIL KERATIN 2 HYDRATION TREATMENT
Po umytí šamponem SUBTIL KERATIN se vlasy řádně vysuší ručníkem a keratinová maska se nanese po celé délce vlasů od kořínků ke konečkům. Nechá se působit 5 - 10 minut, v závislosti na porozitě Vašich vlasů. Poté se maska pečlivě vypláchne vodou. Keratinová maska obsahuje bambucké máslo, které  vlasy hydratuje a navrací jim pružnost, hebkost, sílu a lesk.
 
SUBTIL KERATIN 3 LUMINOUS THERMO-ACTION3. fáze: SUBTIL KERATIN 3 LUMINOUS THERMO-ACTION
Na suché či mokré vlasy se nanese 5 - 6 střiků, podle hustoty Vašich vlasů, a přípravek se jemně promasíruje ve vlasech. Pro lepší nanesení do konečků lze přípravek vstříknout do dlaní a nanést ho pomocí rukou. Pro rovnoměrné nanesení je dobré vlasy pročesat hřebenem. Přípravek se z vlasů neoplachuje! Následně se pokračuje s úpravou vlasů fénem či žehličkou. Keratin Luminous Thermo-Action funguje také jako ochrana vlasů před poškozením tepelnou úpravou. Na vlasy již poté není třeba aplikovat žádné další přípravky.
 
Přípravky z řady SUBTIL KERATIN doporučuji klientkám se suchými, matnými a poškozenými vlasy jako domácí péči. Sama je doma používám a vlasy mám zdravější, lesklejší, a to jak na pohled, tak i na dotek. Všechny 3 fáze jsou zcela snadné na aplikaci i u Vás doma. Přijďte si k nám do salonu WINCI vyzkoušet také profesionální salonní program SUBTIL KERATIN a vyzkoušejte jeho sílu. Řadu SUBTIL KERATIN pro domácí použití lze zakoupit přímo v salonu WINCI nebo prostřednictvím e-shopu Vlasová Eurokosmetika a již po prvním aplikaci se můžete pochlubit lesklými a zdravěji vypadajícími vlasy.

autor: Veronika (kadeřnice)