Jedinečné barvy na vlasy – SUBTIL GREEN

Jedinečné barvy na vlasy – SUBTIL GREEN

Málokterá žena je spokojena s barvou vlasů, kterou jí nadělila příroda, a proto navštěvují kadeřníka, aby jim pomohl k barevné změně. Mnohé ženy řeší barvení vlasů barvami z drogerie či supermarketu, které při častém používání kvalitě vlasů příliš nesvědčí. Pro ženy, jež si nenajdou na kadeřníka čas, chtějí však mít perfektní barvu vlasů a stav jejich vlasů jim není lhostejný, máme řešení – francouzské barvy SUBTIL GREEN.

Francouzské barvy na vlasy SUBTIL GREENFrancouzská firma Laboratoire Ducastel vyvinula novou řadu barev "SUBTIL GREEN" vytvořenou bez použití amoniaku, parabenů, parafinového oleje, PPD a rezorcinu. SUBTIL GREEN - barvení, o kterém bylo dosud možné pouze snít, je nyní již realitou. Jedná se o barvu kategorie "VIP", složenou ze surovin, z nichž je minimálně 92% přírodního původu. Umožňuje dosáhnout stálé syté barvy a zároveň i ochrany vlasů.

Exkluzivní barva SUBTIL GREEN je vyvinutá tak, aby ženám poskytla nový pocit luxusu, krásy a tu nejšetrnější péči o vlasy. Nová barviva umožňují maximální proniknutí do struktury vlasu, které je základem pro maximální trvanlivost barvy. Barva je ideálně vyvážená. Složení nových výrobků zahrnuje také složky chránící vlasovou pokožku, což činí tyto barvy vhodnými i pro klientky s velmi citlivou pokožkou hlavy.

Složení dovoluje zesvětlení barvy vlasů o tři odstíny, zatímco u žádných jiných barev bez amoniaku není zesvětlení možné ani o jeden odstín. Paleta 36 jedinečných odstínů a 4 domíchávacích barev SUBTIL GREEN umožňuje vytvářet nesčíslné množství nových barevných odstínů a dosáhnout žádaných výsledků barvení. Skvěle kryje šediny a přitom nepoškozuje strukturu vlasů.

Francouzské barvy na vlasy SUBTIL GREENKe specifikům SUBTIL GREEN patří také absence nepříjemného zápachu nebo jakýchkoliv negativních projevů, spojených s barvením barvou s amoniakem, například svědění pokožky hlavy, nezřídka se objevující při barvení tradičními barvami. Barva SUBTIL GREEN má příjemnou ovocno-květinovou vůni.

Přestože je tato barva primárně určena profesionálům, lze ji využít i pro domácí barvení. Při dodržení technologického postupu zaručuje profesionální výsledky. Budete-li se barvit barvami SUBTIL GREEN, budou Vaše vlasy zdravé a krásné. Bližší informace o tom, jak se barvy SUBTIL GREEN aplikují, najdete ZDE.

Pokud dáváte přednost barvení vlasů u kadeřníka, můžete zažít exkluzivní šetrné barvení vlasů barvami SUBTIL GREEN v Kadeřnickém a kosmetickém salonu WINCI Brno.

Výhradním dovozcem a prodejcem barev SUBTIL GREEN je Eurokosmetika s.r.o., provozovna: Hlinky 78, 603 00  Brno, www.ducastel.cz

Reklamní text