Iontová péče o vlasy

Iontová péče o vlasy

Trápí Vás suché, matné a nepoddajné vlasy? Co podniknout pro rychlé a účinné vyřešení tohoto problému? Mnozí z nás navštíví nejdříve drogerii, specializovaný obchod či salon a zakoupí si vlasovou kosmetiku. Pokud si pořídí tu správnou, vhodnou právě pro jejich typ vlasů, může být problém vyřešen. Je ale možné udělat ještě něco jiného a možná i jednoduššího? Odpověď jsme nalezli v přírodě v podobě iontů.

Ionty se vyskytují všude kolem nás, jsou to v podstatě atomy. Ty pozitivní – kationty – jsou zdraví škodlivé a nacházejí se např. v prachu, kouři atd. Negativní – anionty – jsou naopak užitečné, prospívají totiž tělesné rovnováze, energii, celkovému zdraví a tedy i vlasům.

Princip iontové technologie

Přirozená energie negativních iontů dokáže rozrušit shluky molekul vody na mikroskopické částečky, což vlhkosti umožní proniknout spolu s vlasovým přípravkem až do vlasové dřeně. Výsledkem je obnovená rovnováha vlhkosti a scelená vlasová kutikula. Vlasy jsou hydratované, zregenerované a hladké.

Na tomto principu postavila společnost BioIonic svůj systém, který využívá elektricky nabité minerály jako zdroj pro všechny své pomůcky, určené jak k profesionální, tak i domácí péči o vlasy.

Nabídka pomůcek BioIonic zahrnuje:

Fén BioIonicPatentované nano-iontové kondicionérové fény BioIonic, které vynikají mimořádně tichým provozem, velmi dlouhým kabelem a ultralehkou hmotností. Nano-iontový minerál vlasy hydratuje, vyživuje a dokonce je i dezodorizuje (zbavuje načichnutí), infračervené teplo snižuje dobu sušení.

Žehlička na vlasy BioIonicIontové vlasové žehličky BioIonic, které se dokážou rozehřát již za 30 sekund, vlasy uhlazují, hydratují a zamezují třepení konečků.
Iontová kartáč Blue WaveBlue Wave iontové kartáče využívají nano-iontové technologie hybridních minerálů pro hlubší pronikání vlhkosti do středu vlasu - to vede ke zdravým, hydratovaným a hladkým vlasům. Speciální zvlněné nylonové štětiny vytvářejí 5x vyšší koncentraci negativních iontů a tím se vlasy stávají lesklejšími a bez statického náboje.
Péči se systémem BioIonic můžete vyzkoušet v Salonu WINCI v Brně, kde s těmito pomůckami kadeřnice denně pracují a mají tudíž dostatek zkušeností. Samozřejmostí je i prodej produktů pro domácí ošetřování vlasů.

Na následujících řádcích se s Vámi Nataša, klientka salonu WINCI, podělí o své zkušenosti s iontovými prostředky:

"Do Salonu WINCI chodím již delší dobu, kadeřnice zde dopřávají mým dlouhým vlasům výbornou profesionální péči a vždy mi ochotně poradí i s výběrem přípravků pro domácí péči. Před časem jsem si zde u kadeřnice Lucie nechala zastřihnout roztřepené konečky a chtěla jsem také vyfoukat vlasy. Zrovna v té době se v kadeřnictví objevily nové pomůcky na bázi iontové technologie a Lucie mi vysvětlila, že používáním speciálního fénu a kartáče budou mé vlasy hydratované, hebké a poddajné. Ne vždy věřím novinkám, ale i tak jsem si nechala, spíše ze zvědavosti, upravit vlasy systémem BioIonic.

Musím přiznat, že jsem byla mile překvapena velmi krátkou dobou úpravy účesu - foukání trvalo polovinu obvyklého času. Vlasy jsem měla vyhlazené a na dotek byly opravdu hedvábné, jako bych použila nějaký speciální přípravek nebo masku.

Vyzkoušela jsem si na sobě, jak se pracuje s kartáčem Blue Wave a zaujalo mě, že vlasy zůstaly na svém místě, tedy že nepoletovaly ani neelektrizovaly. Po této příjemné zkušenosti jsem si zakoupila fén PowerLight a velký kartáč Blue Wave i na domácí použití.

Používáním produktů BioIonic jsem dosáhla lesklých, hladkých a zregenerovaných vlasů. Dokonce jsem odložila i svoji oblíbenou a denně využívanou žehličku na vlasy, protože mé vlasy byly rovné už po pouhém vyfoukání."

autor: Gábina (redaktorka)