Color Hold - dlouhotrvající barva

Color Hold - dlouhotrvající barva

Barvení i melírování vlasů je již dlouhou dobu velmi oblíbené - podle statistik si vlasy barví nebo tónuje asi 80% žen. Díky barvení můžete působit mladistvě, svěže anebo měnit styl podle svých představ.

Vlasy v pohybuPo aplikaci barvy na vlasy určitě chceme, aby barva vydržela co nejdéle. Ztráta barvy může být zapříčiněna například vodou, nečistotami, ultrafialovým zářením či volnými radikály. Ke ztrátě barvy dochází postupně při každém mytí vlasů a při koupání, na barvu působí také déšť a pot.

Ačkoliv je působení vody hlavní příčinou ztráty barvy, neměli bychom nijak omezovat běžné mytí vlasů, na které jsme zvyklí. Je ovšem třeba dbát na to, aby vlasy nebyly namáčeny zbytečně dlouho, a důležité je také používat speciální přípravky na barvené vlasy. Na trvalost barvy působí i stav našich vlasů. Čím více jsou vlasy poškozené, tím méně barva vydrží. Co tedy můžeme udělat pro dlouhotrvající barvu a zářivé vlasy?

Možnosti prodloužení trvanlivosti barvy

Alterna Color HoldAlterna Color Hold – tato služba poskytovaná v kadeřnických salonech promění jakoukoliv profesionální barvu na péči Alterna založenou na enzymech, které prodlužují zářivost a bohatost barvy. Zaručuje výjimečné krytí šedin a lesk, vlasům zároveň dodává nezbytné vitaminy a živiny pro obnovení pevnosti a zvýšení lesku pro zdravěji vypadající vlasy.

Ať už preferujete přirozené či výrazné barvy, Color Hold® zajistí všem zákazníkům dlouhotrvající, nevídaný výsledek. S touto profesionální péčí dosáhnete až 10x lepší intenzity barvy a až 10x lepšího krytí šedin po dobu 28 dní.

Osobní zkušenost se službou Color Hold

Paní Kateřina si své vlasy barví již deset let, používá permanentní barvy na vlasy. Poslední 2 roky využívá služeb Kadeřnického salonu WINCI a i když používá kvalitní přípravky, po 3 - 4 týdnech již její barva ztrácí přirozený lesk a vlasy nevypadají vitálně. Proto jí kadeřnice Blanka doporučila novinku - službu pro prodloužení životnosti barvy Color Hold. Jelikož se tento produkt přidává do samotné barvy na vlasy, trvá služba stejně dlouho jako běžné barvení vlasů a není tedy nutné trávit v salonu více času než obvykle.

Hnědé barvené vlasyPo 4 týdnech navštívila paní Kateřina salon WINCI znovu a byla nadšená. Vlasy byly sice o několik milimetrů odrostlé, ale pořád si zachovaly svou zářivou barvu. Jelikož si paní Kateřina nechává aplikovat několik měsíců stejný odstín barvy, mohla posoudit, zda byla barva intenzivnější než doposud.

"S vlasy jsem nyní velmi spokojená, barva je i po měsíci krásná, mé vlasy jsou lesklé a zářivé. Každý den si připadám jako s čerstvě nabarvenými vlasy. I odstín je výraznější, než kdy dřív. Kadeřnice mě informovala i o účinku krytí šedin, ale tuto schopnost zatím nemohu posoudit, protože se šedinami se ještě nepotýkám. Při další návštěvě určitě velmi ráda opět využiji této služby, když už jsem se přesvědčila, jak skvěle funguje."

Alterna profesionální přípravky na vlasy

Vlasová kosmetika AlternaKosmetika Alterna se svým složením a technologií řadí mezi nejluxusnější vlasovou kosmetiku na světě. Její prokazatelné výsledky ohromily řady celebrit, které se pyšní tím, že mají vlasy krásné díky Alterně. Značka Alterna, která jako první ve vlasové kosmetice aplikovala dermatologickou vědu, se odlišuje využíváním těch nejvzácnějších účinných složek, jako jsou extrakty z kaviáru, mořské bioaktivní látky, certifikované organické rostlinné výtažky a italský lanýžový olej.

Produkty rovněž obsahují exkluzivní technologii značky Alterna zvanou Enzymetherapy®, která zajišťuje hloubkovou absorpci všech těchto mimořádných složek do vlasů, pro déle trvající sílu, kondici a lesk. Technologie Color Hold prodlužuje zářivý vzhled vlasů a ochraňuje je před všemi formami poškození světlem. Preparáty jsou bez sulfátů, tudíž jsou k vlasům šetrnější, neobsahují parabeny a jsou biologicky rozložitelné.

O kvalitě a účinnosti přípravků Alterna svědčí mimo jiné i špičková klientela, v níž nechybí hollywoodské celebrity jako Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Mischa Barton, Hayden Panetierre a Jessica Alba.

autor: Gabriela (redaktorka)