Chcete vypadat dobře za pár minut?

Chcete vypadat dobře za pár minut?

Pražský salon AVENUE Anenské náměstí nabízí svým klientům více než jiné salony krásy. Přináší jim totiž kromě skvělé péče o vlasy a pleť také rozmanité lifestylové kurzy, semináře a workshopy.

Stylista salonu AVENUE Marcel ŠťástkaZajímavou akcí je například podvečerní školení zaměřené na práci s kónickou kulmou, žehličkou na vlasy a legendárním GHD stylerem. Naučíte se na něm, jak své vlasy s těmito pomocníky správně a bezpečně vlnit a rovnat. Školitelem je vlasový stylista salonu AVENUE Marcel Šťástka.

Těšit se můžete na velkou zkušenost, která Vám usnadní každodenní úpravu vlasů, ať už půjdete do práce nebo do divadla.

Na akci je doporučeno GHD Classic Stylerpřinést si vlastní žehličku, kulmu a hřebeny, které používáte doma. Na školení je třeba se dostavit s umytými a vyfoukanými vlasy, bez použití stylingových přípravků (lak na vlasy, tužidlo, gel nebo ochranná séra a termo-mléka apod.)

Akce se koná v salonu AVENUE Anenské náměstí 3, Praha 1 v termínech 7. 2., 6. 3. a 4. 4. 2013 od 17:00 hod a cena je 750,- Kč. Každý účastník kurzu dostane voucher v hodnotě 500,- Kč uplatitelný v salonu na služby péče o tělo a pleť. Na všechny účastníky kurzu čeká malé občerstvení a sklenka vína nebo sektu a milé překvapení ve formě dárku. Zájemci se mohou objednat na tel.: 773 036 393. Více informací o salonu AVENUE naleznete na www.salon-avenue.cz.

Reklamní text