Barevné šampony a masky – oživení pro Vaše vlasy

Barevné šampony a masky – oživení pro Vaše vlasy

Každá žena už to jistě zažila - v každodenním shonu nastane občas situace, kdy potřebujeme něco rychle udělat se svými vlasy, jejichž barva zmatněla a ztratila lesk, a přitom není čas na návštěvu kadeřníka. V těchto okamžicích je ideální použít pro zvýraznění barvy a prodloužení její trvanlivosti barevné šampony a barevné masky francouzské značky SUBTIL.

Barevné šampony SUBTIL GlossBarevné šampony SUBTIL Gloss jsou ideálním doplňkem pro oživení barvy a lesku Vašich vlasů mezi návštěvami kadeřníka. Obsahují koncentrované pigmenty a pantenol, šetrně a jemně myjí vlasy a podtrhují jejich barevný tón. Ať jsou Vaše vlasy přírodní, barvené či melírované - barevné šampony SUBTIL Gloss jsou pro Vás správným řešením. Mohou pouze oživit barevný tón Vašich přírodních vlasů Barevné šampony SUBTIL Glossanebo Vašim barveným, ale již vybledlým vlasům, dodají opět sametový lesk.

Šampony SUBTIL Gloss chrání při každém mytí barvu vlasů před vyblednutím, které způsobuje vymývání a sluneční záření. Můžete je používat dle potřeby, a to i pro každodenní mytí. Použití šamponů SUBTIL Gloss je rychlé a snadné. Potřebné množství šamponu se nanese do vlhkých vyfrotýrovaných vlasů, vmasíruje se a nechá 2 – 5 minut působit.  Poté jen stačí přípravek dobře vypláchnout teplou vodou.

Barevné masky SUBTIL ShadesPokud Vaše vlasy potřebují regenerační masku či oživení barvy a lesku a nemůžete nebo nechcete jít hned ke kadeřníkovi, není nic snazšího, než použít přípravek SUBTIL Shades. Barva + maska v jednom přípravku současně regeneruje vlasy, vrací jim jejich vysoký lesk a jemnost a zároveň zvýrazňuje barevné reflexe a barvu oživuje. Je vhodná pro barvené i přírodní vlasy.

Barevné masky SUBTIL ShadesKombinace epalinu s dalšími ošetřujícími účinnými látkami umožňuje jejich působení uvnitř vlasového vlákna, jeho regeneraci a dosažení hedvábné a třpytivé krásy vlasů. Profesionální složení bez silikonu, parabenu a čpavku zaručuje ochranu struktury vlasů. Vydrží do 6 mytí hlavy šamponem. K dispozici je 6 barevných variant masky SUBTIL Shades - měděná, zlatá, platinová, kaštanově hnědá, světle kaštanově hnědá a červená.

Maska SUBTIL Shades  se nanáší na umyté, ručníkem vysušené vlasy po celé délce. Dobře se vmasíruje, případně pročeše. Doba působení závisí na požadovaném efektu, maximálně však 5 minut. Poté se maska vypláchne dostatečným množstvím vody.

Barevné šampony SUBTIL Gloss i regenerační barevné masky SUBTIL Shades naleznete v e-shopu Vlasová Eurokosmetika.

Barevné masky SUBTIL Shades

Reklamní text