Péče o vlasy

Jak vybrat a správně používat kondicionér

Jak vybrat a správně používat kondicionér

Běžnou, v mnoha případech až každodenní péčí o vlasy je používání šampónu a následné nanesení kondicionéru, který vlasy uhladí, zjemní a usnadní jejich rozčesávání. Jaké však platí zásady při jeho použití?

Připravte se na sluneční paprsky

Připravte se na sluneční paprsky

Vlasy, které byly či budou vystaveny slunci, soli a chloru vyžadují tu nejvyšší péči a ochranu. Každoročně v letních měsících vlasy nejvíce ohrožují právě UV paprsky a následky koupání v mořské či bazénové vodě. Proto REDKEN vyvinul řadu Color Extend Sun, která vlasy ochrání a umožní vám prožít ničím nerušenou dovolenou!

Už jste vyzkoušeli revoluční salonní ošetření Olaplex?

Už jste vyzkoušeli revoluční salonní ošetření Olaplex?

Rádi byste přešli na světlejší odstín vlasů, ale obáváte se, aby tím nebyla ohrožena jejich kvalita? Pak pro Vás máme dobrou zprávu – s pomocí unikátního přípravku Olaplex se již při barvení v kadeřnickém salonu nemusíte obávat poškozených vlasů!

Zlatá péče pro Vaše vlasy

Zlatá péče pro Vaše vlasy

Vypadají Vaše vlasy oslabeně, mdle a jaksi bez života? S koncepcí luxusní hloubkové výživy OR & ARGAN mohou den po dni znovu nabírat svoji sílu, vitalitu a hustotu. Všechny barevné odstíny budou znásobeny leskem a třpytem zlata, v kombinaci s měkčím, hedvábným pocitem. Přípravky jsou navíc bez sulfátů, vhodné i po brazilském vyhlazení.

Účinná pomoc proti padání vlasů

Účinná pomoc proti padání vlasů

Pokud máte pocit, že Vám nadměrně padají vlasy, nejste v tom sami. Padání vlasů představuje problém, se kterým se v průběhu života musí potýkat většina mužů a žen. Uvádí se, že ztráta vlasů trápí až polovinu populace, zhruba 60 % mužů a 30 % žen.

Nový intenzivní program rekonstrukce vlasů

Nový intenzivní program rekonstrukce vlasů

S novou keratinovou řadou francouzské vlasové kosmetiky SUBTIL dostáváme do rukou jedny z nejlepších výrobků pro suché, krepaté, matné a poškozené vlasy. Tato novinka je intenzivním programem rekonstrukce vlasů. Jaké je tajemství vysoké účinnosti řady SUBTIL KERATIN?

Terapie pro Vaše vlasy

Terapie pro Vaše vlasy

Na zdravé i poškozené vlasy blahodárně působí, pokud jim pravidelně poskytujete intenzivní kúru ve formě vlasového zábalu. Vlasové zábaly napomáhají obnově vlasů, které jsou poškozeny jak mechanickým namáháním, barvením či odbarvováním, tak i stresem nebo vlivy okolního prostředí. Záleží jen na Vás, zda se rozhodnete pro některý z domácích zábalů, nebo svým vlasům dopřejete profesionální vlasovou kúru.

Barevné šampony a masky – oživení pro Vaše vlasy

Barevné šampony a masky – oživení pro Vaše vlasy

Každá žena už to jistě zažila - v každodenním shonu nastane občas situace, kdy potřebujeme něco rychle udělat se svými vlasy, jejichž barva zmatněla a ztratila lesk, a přitom není čas na návštěvu kadeřníka. V těchto okamžicích je ideální použít pro zvýraznění barvy a prodloužení její trvanlivosti barevné šampony a barevné masky francouzské značky SUBTIL.

Jedinečné barvy na vlasy – SUBTIL GREEN

Jedinečné barvy na vlasy – SUBTIL GREEN

Málokterá žena je spokojena s barvou vlasů, kterou jí nadělila příroda, a proto navštěvují kadeřníka, aby jim pomohl k barevné změně. Mnohé ženy řeší barvení vlasů barvami z drogerie či supermarketu, které při častém používání kvalitě vlasů příliš nesvědčí. Pro ženy, jež si nenajdou na kadeřníka čas, chtějí však mít perfektní barvu vlasů a stav jejich vlasů jim není lhostejný, máme řešení – francouzské barvy SUBTIL GREEN.

Zažijte revoluci v regeneraci vlasů

Zažijte revoluci v regeneraci vlasů

Jak funguje vlasová kosmetika pro dokonalou obnovu poškozených vlasů? Obnovuje vlasy tím, že zaplňuje mezery a trhliny v kutikule. Zaceluje a uhlazuje vlasová vlákna a tak přetváří povrch vlasů. Zanechává vlasy regenerované do plného zdraví bez známky poškození. To vše poskytuje řada ALTERNA CAVIAR RepairX.

Chcete vypadat dobře za pár minut?

Chcete vypadat dobře za pár minut?

Pražský salon AVENUE Anenské náměstí nabízí svým klientům více než jiné salony krásy. Přináší jim totiž kromě skvělé péče o vlasy a pleť také rozmanité lifestylové kurzy, semináře a workshopy.

Omlazující terapie LABEL.M Therapy

Omlazující terapie LABEL.M Therapy

Zapomeňte na mýty! Vlasy stárnou stejně jako pleť i přesto, že se nejedná o živý orgán. Na základě rozsáhlého výzkumu uvádí LABEL.M profesionální vlasová kosmetika luxusní řadu nazvanou Therapy – Omlazující terapie.

Vyzkoušeli jsme pro Vás – přípravky ALTERNA Caviar

Vyzkoušeli jsme pro Vás – přípravky ALTERNA Caviar

Máte suché, tvrdé vlasy bez lesku, které mají navíc sklon ke krepacení a třepení konečků? Právě vám je tedy určena vlasová péče ALTERNA Caviar, která působí nejen na zlepšení vzhledu a pocitu z vašich vlasů, ale stimuluje také bohatou produkci keratinu nezbytného pro zdravě rostoucí vlasy.

Vyzkoušeli jsme pro Vás – pečující arganový olej

Vyzkoušeli jsme pro Vás – pečující arganový olej

V řadě All Soft značky REDKEN přibyla nedávno další novinka v péči o vlasy – Argan-6 Oil. Jde o multifunkční vlasovou kúru, vytvořenou na bázi fair trade arganového oleje, která intenzivně vyživuje a chrání suché a poškozené vlasy.

Vlasy – vizitka naší životosprávy

Vlasy – vizitka naší životosprávy

Rozhodující vliv na kvalitu a vzhled našich vlasů mají geny, ale rovněž používáním kvalitní vlasové kosmetiky, konzumací zdravé stravy a pravidelným pohybem můžeme jejich stav významně ovlivnit.

Oživení blond vlasů a melírů po dovolené

Oživení blond vlasů a melírů po dovolené

Máte-li blond či melírované vlasy, můžete po návratu z letní dovolené, spojené s koupáním v chlorovaném bazénu či v moři, zažít nepříjemné překvapení. Vaše vlasy mohou po takovýchto zážitcích nejen ztratit svou původní barvu, ale získají navíc nepříjemný nazelenalý nádech.

Color Hold - dlouhotrvající barva

Color Hold - dlouhotrvající barva

Barvení i melírování vlasů je již dlouhou dobu velmi oblíbené - podle statistik si vlasy barví nebo tónuje asi 80% žen. Díky barvení můžete působit mladistvě, svěže anebo měnit styl podle svých představ.

Zatočte s roztřepenými konečky vlasů

Zatočte s roztřepenými konečky vlasů

Suché a roztřepené konečky vlasů představují problém zejména pro ženy s delšími vlasy. A není se co divit. Vlasy nám povyrostou měsíčně asi o 1,2 cm, takže konečky u dlouhých vlasů už mají cosi za sebou. Aby si i konce dlouhých vlasů udržely dobrou kondici, krásný vzhled, lesk a pružnost, je třeba ošetřovat je kvalitní vlasovou kosmetikou. Své o tom ví i kadeřnice Petra, která se s námi podělí o své čerstvé zkušenosti.

Vyzkoušeli jsme pro Vás – přípravky vlasové kosmetiky LABEL.M

Vyzkoušeli jsme pro Vás – přípravky vlasové kosmetiky LABEL.M

Měla jsem možnost vyzkoušet šampon a kondicionér od značky LABEL.M z řady INTENSIVE REPAIR, která slouží ke zlepšení stavu chemicky poškozených vlasů. Tyto výrobky jsem zkoušela na zákaznici Denise a samozřejmě také sama na sobě, abych mohla svým zákaznicím se stejnou problematikou vlasů co nejlépe poradit. Já i Denisa máme totiž velmi poškozené vlasy od častého melírování.

Kouzelné kartáče TANGLE TEEZER

Kouzelné kartáče TANGLE TEEZER

Dlouhé vlásky jsou ozdobou a pýchou malých princezen – a nejen jich; péče o ně, především česání, je však již záležitostí méně příjemnou, pro holčičky i asistující blízké osoby.

Iontová péče o vlasy

Iontová péče o vlasy

Trápí Vás suché, matné a nepoddajné vlasy? Co podniknout pro rychlé a účinné vyřešení tohoto problému? Mnozí z nás navštíví nejdříve drogerii, specializovaný obchod či salon a zakoupí si vlasovou kosmetiku. Pokud si pořídí tu správnou, vhodnou právě pro jejich typ vlasů, může být problém vyřešen. Je ale možné udělat ještě něco jiného a možná i jednoduššího? Odpověď jsme nalezli v přírodě v podobě iontů.

Zásady správného mytí vlasů

Zásady správného mytí vlasů

Správné mytí vlasů a vlasové pokožky je základem zdravých, lesklých vlasů plných pohybu a energie. Samotná voda vlasy a vlasovou pokožku očistit nemůže - odstraní pouze nečistoty, které lze spláchnout nebo jež jsou rozpustné ve vodě. Protože tuk odpuzuje vodu, nedokáže voda mastné nečistoty odstranit. Spolu s vodou mohou mastné nečistoty odstranit tenzidy, zvané též mycí substance. Jako hlavní účinné látky je najdeme ve všech šamponech.

Jak dodat objem jemným vlasům

Jak dodat objem jemným vlasům

Většina žen i mužů touží po účesech s bohatým objemem. Platí to přirozeně i pro klienty s jemnými vlasy, které mají výrazně menší průměr, postrádají objem, snadno ztrácejí tvar a jsou náchylnější k poškození. Nejsou zkrátka tak odolné jako průměrně silný vlas.