Vhodná péče SOTHYS Paris pro zimní období

Vhodná péče SOTHYS Paris pro zimní období

V zimním období naše pleť slábne, je křehčí a citlivěji reagující. Je proto obzvláště nutné poskytnout jí v této době vhodnou péči, a to jak domácí, tak i v podobě profesionálního ošetření v kosmetickém salonu.

Salonní péče

Kosmetické ošetření SothysDůležité je pleť v zimě co nejvíce posílit a ochránit. BIO ošetření SOTHYS nabízí přesně to, co naše pleť v zimě potřebuje. Skládá se z přírodních olejů, které posílí a stimulují pleť.

Peeling s prachem ze skořápek ořechů důkladně odstraní odumřelou kůži a díky RZA (rostlinnému zvlhčujícímu aktivátoru) zvlhčí a uvolní pleť. Masážní olej ze slunečnicových semínek je obohacený o esenciální oleje ylang-ylang a skořici, které mají prohřívací a prokrvující účinek - proto je ošetření velmi příjemné pro chladné počasí. Maska z rýžové moučky vyhladí, zklidní a zafixuje všechny potřebné látky.

BIO ošetření SOTHYS je oázou pro křehkou pleť s pocitem pnutí.

Domácí péče

V chladném počasí můžeme mít častěji pocit suché a napjaté pleti. Naše pleť je také více reagující (červenající). Doporučuji proto obohatit domácí péči o Elixir Relipidant Essentiel, který je vhodný téměř pro všechny typy pleti (tzv. tekutý svetr). Cílem zimní péče je udržet v pleti vodu a přidat více tuku.

Suchá, křehká a zralá pleť

Ráno použijte 1 dávku přípravku Elixir Relipidant Essentiel a poté aplikujte Crème Nutritive Confort. Pro líčení doporučuji Make-up Lift Defense® a Sypký pudr.

Zimní péče o pleť Sothys

Večer je vhodné 1x týdně použít Gommage exfoliant a 2 dávky Elixir Relipidant Essentiel. Poté pleti dopřejte NoctuelleTM - noční krém s AHA kyselinami.

Zimní péče o pleť Sothys

Silně dehydratovaná pleť – všechny typy pleti

Ráno aplikujte HydradvanceTM sérum, a to 5 - 7x týdně. Poté použijte Crème Nutritive Confort. Pro líčení doporučuji Make-up Lift Defense® a Sypký pudr.

Večer je vhodné 1x týdně použít Gommage exfoliant a HydradvanceTM sérum, které se vyplatí střídat s Elixir Relipidant Essentiel. Následně aplikujte HydradvanceTM Crème Confort.

Zimní péče o pleť Sothys

Smíšená pleť s lesknoucím se středem a suššími tvářemi

Ráno použijte hlavně na tváře 1 dávku přípravku Elixir Relipidant Essentiel a poté aplikujte Hydradvance TM Légère Crème, pokud se nebudete dlouho pohybovat v mrazivém počasí. Pro líčení doporučuji Hydroptimale make-up a Sypký pudr.

Zimní péče o pleť Sothys

Večer je vhodné 2x týdně používat pleťový peeling Desquacrem a 3x týdně lokálně nebo při větší suchosti na celý obličej 2 dávky Elixir Relipidant Essentiel. Následně aplikujte malé množství Crème Nutritive Confort.

Zimní péče o pleť Sothys

Normální mladá pleť

Ráno použijte BIO krém se slunečnicí a rozmarýnem, k líčení je vhodný Hydroptimale make-up.

BIO řada Sothys

Večer doporučuji 1 x týdně BIO slunečnicovou gomáž a Crème Nutritive Confort.

Mastná pleť

Ráno použijte Pore Refiner System – Solution Matifiante a BIO krém se slunečnicí a rozmarýnem. K líčení doporučuji Oxyliance make-up.

Zimní péče o pleť Sothys

Večer aplikujte 3x týdně Desquacrem peeling a rovněž 3x týdně HydradvanceTM sérum. Následně pleť ošetřete HydradvanceTM Légère Crème.

Ochrana pleti pro zimní období

Všem, kdo se pohybují delší dobu na mrazu, doporučuji ochranný krém pro zimní období Crème Ultraprotectrice. Tento přípravek je ideální také na hory, jako rodinný krém pro děti i dospělé.

Zimní péče o pleť Sothys

autor: Iveta (firemní kosmetička SOTHYS)