Svůdné ženské křivky

Svůdné ženské křivky

Prsa jsou symbolem mateřství a erotiky i nádherným doplňkem každé ženy. Ženy touží po krásných pevných ňadrech, která by muže uváděla v úžas. Tak to na světě chodí. Protože příroda nestvořila všechny ženy stejné. Některá má prsa v přiměřené velikosti ke své postavě, některá velká, některá ještě větší, obrovská, ale na některé nezbylo. Mají prsa malá a ta nespravedlnost bije do očí. Používají sice zvětšovací podprsenky, ale pak se bojí svléknout. Je to podvod, malý, ale je. A Daniela se s tím nehodlala smířit.

Naomi

Plastická operace prsouDaniela byla vždy sportovně založená a ještě dnes hraje celoročně míčové hry. V létě zvládá dlouhé trasy na kole, v zimě lyžuje. Mezi její oblíbené činnosti patří rychlá jízda autem. Je vysoká, štíhlá, hotová gazela. Proto jí přátelé přezdívají Naomi. Ráda chodí moderně oblečená a vždy jí to sluší. Když kráčí vedle své dcery, mnozí se domnívají, že vidí dvě sestry.

Daniela miluje slunce, vodu, plavání, koupání, potápění a opalování bez plavek. Sportovní účes blond vlasů skvěle ladí s její pevnou vysportovanou postavou. Bronzově opálená postava měla ještě nedávno jedinou vadu na kráse a tou byla malá prsa. Ani dlouhodobé kojení s nimi nic neprovedlo, nezvětšila se. Tak se Daniela, po dlouhém přemítání a váhání, přece jen rozhodla. Prsa si nechá odborně zvětšit na klinice plastické chirurgie.

Výběr

Nejdříve si pročetla vše, co zvětšení prsou obnáší, jaké jsou dnes možnosti a vybrala si zvětšení prsou pomocí implantátů. Vzhledem k její postavě to jistě budou implantáty kulovitého tvaru. Přečetla si nejen o možnostech, ale i U mořeo rizicích operace. S předstihem přestala kouřit, což byl její dlouholetý nešvar. Pochopila, že bude muset po určitou dobu dodržovat nějaká pravidla a omezení. Ve skutečnosti se již nemohla operace dočkat.

Sama sebe si dokázala představit na své oblíbené pláži, jak vychází z vln, celá posetá miliony kapiček, které prozářeny sluncem, pomalu osychají na jejích nádherných pevných kulatých ňadrech. Nádherný sen, který se brzy stane skutečností. Na internetu dále pročítala zkušenosti žen s operačními zákroky a plastickými chirurgy, až si jednu lékařku vybrala. Přečetla si informace o jejím vzdělání a praxi. Její výběr ovlivnila i celá řada spokojených pisatelek.

Konzultace

Lékařka - plastická chirurgiePřesně takhle si Daniela paní doktorku Průchovou představovala. Nešlo o vzhled, ale o přístup a vstřícnost. Paní doktorka na ni udělala silný dojem a Daniela ztratila poslední obavy a strach z operace. Lékařka byla příjemně překvapená Danielinými znalostmi o zvětšování prsů. Mnohem snadněji se domluvily na přístupové cestě operace, kde zůstanou malinké jizvičky. Společně vybraly přirozenou velikost kulatých prsních implantátů a Daniela odcházela z ordinace v povznesené náladě. Den s velkým D se přiblížil. Na doporučení paní doktorky Průchové absolvovala mamologické vyšetření. Tím získala jistotu, že její prsa jsou v pořádku. Je zdravá, nemusí se obávat nádorového bujení. Další předoperační vyšetření nenašla žádný důvod k odložení operace.

Konečně

Přítel doprovodil Danielu na kliniku a dál šla Naomi sama. Své lékařce věřila. Sestřičky ji vzorně připravily na operaci, dostala léky na uklidnění a usnula. Zatímco spala, převezli ji na operační sál. Operace mohla začít. Lékařka zkušeně zavedla a upevnila implantáty pod prsními svaly a za chvíli bylo po všem. Daniela se mohla probudit. Samozřejmě, žádná operace není bez bolesti a i když léky proti bolesti fungují, ženy jsou rády, že něco cítí. Dokazuje to, že operaci absolvovaly a přiměřená bolest je očekávána. Po odstranění drénů dostala Daniela speciální podprsenku, kterou musela nosit přesně podle instrukcí. Nevadilo jí to.

Nový vzhled

NaomiOperaci absolvovala v zimě. Měla dost času na rekonvalescenci. Léto bylo daleko a do té doby si všichni okolo zvyknou na její plný dekolt. Nikdo se nepozastaví nad novými křivkami jejího těla. Budou mít za to, že takhle krásná byla přece vždy. Konečně si nakoupila nové přiléhavé oblečení, které si roky odpírala. Nová trička i halenky s velkým dekoltem jí moc slušely. Zářivé plesové šaty s odhalenými zády bez podprsenky vzbudily úžas, ba i závist na parketu.

Naomi si svá nová prsa užívá. Dodala jí sebevědomí, doplnila chybějící část postavy. Na poslední kontrole se Daniela domluvila s paní doktorkou Průchovou, že si od ní nechá upravit oči a podstoupí operaci očních víček. Je s její prací nadmíru spokojená a ráda se k ní vrátí, pokud bude mít ještě nějaký problém.

autor: Zuzana (redaktorka)