Sluneční program ORLANE

Sluneční program ORLANE

Objevte účinné kosmetické přípravky obohacené vitaminy, které byly vytvořeny speciálně proto, aby chránily a zkrášlovaly pleť v období, kdy je zvýšeně vystavena slunci.

Sluneční program ORLANE Soleil Vitamines zahrnuje prostředky péče proti vráskám a dalším důsledkům působení slunečního záření. Komponenty i textura jsou exkluzivně zvoleny k dosažení pozoruhodného maxima krásy a bezpečnosti. Jde o silně namíchaný koktejl vitaminů a minerálů, které neutralizují volné radikály, a zásadního komplexu proti stárnutí Bioprotectyl, jenž působí proti všem faktorům oxidace a filtruje UVA a UVB paprsky.

Sérum Solaire Antirides Visage

Protivráskové opalovací sérum OrlaneProtivráskové opalovací sérum na obličej - opravdový SOS přípravek, který zajistí kompletní osvěžení pleti. Důkladně připraví Vaši pleť pro pobyt na slunci a viditelně posílí ochablou pokožku, která byla zeslabena působením slunce. Neutralizuje škodlivý účinek volných radikálů. Redukuje vrásky, které byly způsobeny slunečním zářením. Pleť si ponechá rovnoměrné a dlouhotrvající opálení.

Použití: Aplikujte na obličej několik kapek. Možno použít před opalováním, před použitím opalovacího krému nebo po opalování před aplikací zklidňujícího balzámu.

Soin Auto-Bronzant Antirides Visage et Corps

Orlane samoopalovací krém proti vráskám na obličej a těloProtivráskový samoopalovací krém na tělo a obličej s SPF 8 - obsahuje 3 silné pěsticí složky, které se zaměřují na obnovu opálené pokožky. Jasmínový extrakt posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky. Komlex White Energic ochraňuje pleťové buňky a DNA proti případnému poškození. Směs přírodních květinových esencí s DHA šetrně ošetřují a omlazují. Krém zaručuje jednotné a zlaté opálení do několika hodin.

Soin Aprés-Solaire Antirides Corps

Orlane tělová péče proti vráskám po sluněníAnti-aging tělový krém po opalování - regenerující a zklidňující krém. Důkladně zvlhčuje pokožku, která byla vystavena slunci. Obnovuje poškozené pleťové buňky. Je velmi příjemný a dobře vyhlazuje. Udržuje a prodlužuje zdravě opálený vzhled.

Použití: Naneste na tělo po koupeli nebo po sprchování.

Soin Solaire Antirides Corps

Orlane sluneční tělový krém proti vráskámProtivráskový opalovací krém s SPF 12 - tato tělová péče ochraňuje pleť a zároveň zajišťuje bezpečné opalování. Zvlhčující složky chitinu zajišťují kompletní hydrataci pokožky. Účinně chrání proti volným radikálům a posiluje přirozené obranné mechanismy pokožky. Pleť si zachová mladistvý vzhled a přirozený jas, zůstane jemná a vláčná. Přípravek je odolný vůči vodě a potu.

Použití: Aplikujte před opalováním a při opalování. Při dlouhodobém pobytu na slunci aplikujte podle potřeby.

Orlane Baume Aprés Soleil Antirides Visage

Orlane balzám na obličej po slunění s vitaminem CBalzám po slunění proti vráskám v obličeji a stárnutí pokožky - ideální společník pro kůži, která je oslabena sluncem. Přípravek obsahuje optimální  množství Vitaminu C a další prospěšné přísady. Důkladně "opravuje", hydratuje a uklidňuje osluněnou pokožku. Bojuje proti vráskám vytvářeným pobytem na slunci a proti stárnutí pleti. Zanechává pleť hladkou a přirozeného mladého vzhledu.

Použití: Přípravek naneste jako masku v silnější vrstvě. Nechte působit 10 minut pro dokonalé vstřebání. Poté pokračujte v obvyklé péči.

Soin Solaire Anti-Age Zones Vulnerables Visage et Corps

Orlane sluneční krém proti vráskám na obličej a citlivé zónyAnti-aging ochranný sluneční krém s SPF 30 pro obličej a tělo - stimuluje hydrataci a zklidňuje citlivé nebo nechráněné partie. Obsahuje 3 ochranné komplexy proti slunci, jejichž účinky se vzájemně doplňují. Jasmínový extrakt posiluje imunitní mechanismus kůže. Podporuje přirozené regenerační procesy v pokožce. Komlex White Energic ochraňuje pleťové buňky a DNA pokožky. Pokožka postupně získá opálený vzhled, přičemž zůstane chráněna před stárnutím, které způsobuje sluneční záření.

Soin Solaire Antirides Visage

Orlane sluneční krém proti vráskám na obličeji SPF 15Protivráskový opalovací krém na obličej s ochranným faktorem SPF 15 - péče o pleť, která poskytuje intenzivní ochranu a bezpečné opálení. Pomáhá neutralizovat volné radikály. Posiluje přirozené obranné mechanismy v pokožce. Redukuje vrásky, které byly způsobeny slunečním zářením. Pleť si zachová vyrovnané a dlouhotrvající opálení. Odolá potu i vodě.

Reklamní text