Relaxační tělové rituály SOTHYS

Relaxační tělové rituály SOTHYS

Francouzská kosmetická značka SOTHYS Paris letos na jaře představila novou koncepci profesionálního tělového ošetření pro salony krásy a wellness. Nová tělová koncepce navazuje na úspěch PROSPA CONCEPTU, který nabízí suché či mokré relaxační rituály, zeštíhlující, detoxikační a odvodňující kúry a také bahenní zábaly či rituály krásy pro ruce i nohy.

Tělová a obličejová profesionální ošetření SOTHYS Paris jsou založena na souznění účinků specifických aktivních složek s patentovanými exkluzivními manuálními technikami. Srdcem těchto ošetření je modelážní technika Digi-Esthétique. Je inspirována masážními technikami západu a Orientu; kombinuje tlaky prstů, masáž a odvodňování. Posiluje účinnost a výsledky aplikovaných produktů, intenzivním relaxačním účinkem odbourává stres, zlepšuje cirkulaci energie a revitalizuje pleť.

Rituály Sothys - obrázek 1V rámci nového tělového konceptu přichází SOTHYS Paris s nevšedními zážitky pro Vaše smysly. Rituály Vás zavedou do světa delikátních vůní s relaxační hudbou, která byla zkomponována speciálně pro tento účel. Ztělesnění požitku a rozkoše se zaměřuje na tělesnou i duševní rovnováhu a krásu Vašeho těla.

SOTHYS představuje 2 nevšední rituály inspirované japonskými a orientálními tradicemi: rituál Hanakasumi s vůní třešňových květů a lotosu a rituál Ceremonie Orientu provázený vůní zázvoru a skořice.

Hodinový japonský rituál Hanakasumi

Rituály Sothys - obrázek 2Skládá se z tělového peelingu a modeláže těla a nohou. Na úvod se celkově uvolní svalstvo a napětí těla díky masáži, následuje tělový peeling, který velmi jemně odstraní odumřelé vrstvy pokožky, usnadní proniknutí aktivních látek dalších přípravků a zanechá Vaši pokožku nádherně hebkou. Po dobu působení peelingu se uvolníte při relaxační masáži nohou na bázi reflexologie, která harmonizuje energetické toky, stimuluje cirkulaci krve a životní energii.

Orientální rituál Ceremonie Orientu

Rituály Sothys - obrázek 3V průběhu tohoto rituálu se používají teplé kameny z Bali a aromatické kořeněné pytlíčky. Během hodinového ošetření Vás opět čeká lehká úvodní masáž, poté peeling s voňavou směsí zázvoru, který výborně zjemní a velmi šetrně čistí pokožku a odstraňuje všechny odumřelé buňky. Po této fázi následuje relaxační masáž za pomoci speciálních pytlíčků, které obsahují směs koření a lávový kámen z Bali pro udržení teploty. Rituál končí masáží vsedě v oblasti krční páteře, díky níž se začnete zvolna vracet do reality.

Peeling a modeláž 3 vůní

Rituály Sothys - obrázek č. 3Další letošní novinkou je peeling a modeláž 3 vůní pro individuálně přizpůsobený „smyslový únik“. Můžete si dopřát sladko-slaný peeling a modeláž těla s vůní, kterou si sami pro ošetření zvolíte. Rozhodněte se pro jednu ze 3 vůní: svěží a posilující - citron a petitgrain nebo okouzlující, sladkou – vanilka a santalové dřevo či dřevitou - květy pomerančovníku a cedrové dřevo. Na výběr jsou kromě vůní také 3 textury pro modeláž těla: krém, olej nebo vosk.

Ošetření ve znamení maliny a květů jasmínu

Rituály Sothys - obrázek 5Poslední novinkou je tělové sezonní ošetření v jedné limitované edici ročně, které je originální kombinací vůně ovoce, květů a barev. V letošním roce 2011 je sezónní tělové ošetření SOTHYS Paris ve znamení maliny a květů jasmínu.

Rituály Sothys - obrázek 6Pro tato tělová ošetření je určeno 5 vyživujících elixírů, tedy 5 senzorických úniků: třešňové květy a lotos (pro rituál Hanakasumi), skořice a zázvor (pro Ceremonii Orientu), citron a petitgrain, vanilka a sandalové dřevo, květy pomerančovníku a cedrové dřevo (pro peeling a modeláž 3 vůní).

1 parfémovaná tělová vůně: malina a květy jasmínu a 2 hydratační tělové vůně: třešňové květy a lotos, skořice a zázvor.

Objevte svět unikátních relaxačních tělových rituálů SOTHYS Paris, které potěší nejen Vaše smysly, ale i mysl. Opojné vůně, hýčkající textury, relaxační hudbu a magickou atmosféru…

Reklamní text

foto vizuály: J.F. Verganti