Program ryzího ženství

Program ryzího ženství

Tělo je spojená nádoba a jeho harmonie spočívá v dokonalosti detailů. Skvěle udržované ženské tělo harmonicky ladící s krásou Vašeho obličeje je cílem Programu ryzí krásy, který odráží touhy žen, jejich impulzivnost, potřebu líbit se a hlavně touhu být přitažlivými.

ORLANE Paris přináší nabídku personalizovaných luxusních a dokonale zacílených péčí, které představuje Program ryzího ženství (Pure feminity). Zcela nová řada výrobků pro krásu věnovaná věčnému ženství poskytuje dokonalou péči o tělo do nejmenších detailů.

Program Pure feminity zahrnuje čtyři mimořádně účinné a příjemné výrobky, zaměřené na podporu a udržování krásy ženského těla.

Péče pro krásu poprsí - Soin Beauté Des Seins

Orlane péče o poprsíZe všech ženských zbraní je poprsí tou nejvzácnější a nejkřehčí. ORLANE svůj Program Puré Feminité obohatil o specifickou péči věnovanou kráse a mladistvosti poprsí. Hedvábná textura péče přináší okamžité účinky. Aktivní prvky jsou zárukou viditelně pevnějšího a pružnějšího poprsí. Jsou svým způsobem jakousi „přírodní podprsenkou“.

Krém pro zpevnění paží - Créme Bras Nus

Orlane krém pro zpevnění pažíZnaky stárnutí jsou na pažích patrnější než na ostatních částech těla. Pleť je zde slabší, jemnější a více náchylná k ochabování. Tato tendence se s věkem zvyšuje, když člověku začne ubývat svalová hmota. To je příčinou ztráty hustoty pokožky, zpomalování krevního oběhu a navíc to ještě podporuje tvorbu tukových polštářů. Paže ochabují, jejich kontury jsou rozostřeny a přestávají vypadat žensky. Exkluzivní složení tohoto jedinečného krému od ORLANE navrací pokožce pružnost, tvar a na nejvíce rizikových místech ji zpevňuje. Paže jsou pevnější, pružnější a krásnější.

Péče pro zpevnění nohou - Soin Jambes Nues

Orlane péče pro zpevnění nohouTato péče působí jako báječný závoj, díky kterému můžete odhalit své krásné nohy. Tento jemný a smyslný výrobek působí jako druhá kůže. Nohy jsou vytvarovanější a pevnější.

Úžasná péče o vlasy - Soin Magnifique Cheveux

Orlane péče o vlasyInovační formule pro skutečnou péči o zdravější, pružnější a hedvábnější vlasy. Jediněčné složení se denně stará o to, aby byly vlasy ve formě, napravuje je a chrání. Diskrétně voní po jasmínu a ylang-ylang. Vlasy jsou krásné, hedvábné a vrací se jim ztracená struktura. Opět jsou přirozeně poddajné, zářivé a heboučké.

Reklamní text