Okamžitá vzpruha pro oslabenou a unavenou pleť

Okamžitá vzpruha pro oslabenou a unavenou pleť

Den co den čelí naše kůže útokům způsobeným každodenním životem. Pleť je sice odolná, ale když jsou útoky příliš časté, její obranyschopnost se snižuje, stává se oslabenou a ztrácí jas a mládí. Příznaky jsou okamžitě viditelné: únava, výraznější známky stárnutí, mohou se objevit i tmavé skvrny. Pokud jsme navíc denně vystavováni agresím vnějšího prostředí, objevují se nečistoty, ucpané póry a pleť není dostatečně okysličena.

C Renewal System od SOTHYS ParisKdyž Vám běžná kosmetika nepomáhá a make-upem unavenou pleť neschováte, svěřte se do účinné péče produktů nové generace C Renewal System od SOTHYS Paris. Je třeba okamžitě jednat a nabídnout Vaší pleti novou budoucnost. Toto neuvěřitelně rychlé, efektivní a zkrášlující ošetření pleti v sobě skrývá sílu lékařské kosmetiky a jemnost kosmetického ošetření.

Pojďme si nyní představit 3 obnovující produkty z řady C Renewal System:

Mikro-dermoabrazivní maska

Sothys Mikro-dermoabrazivní maskaPrvním účinným přípravkem je Mikro-dermoabrazivní maska (Masque Micro-Dermabrasion), která kombinuje mechanický peeling a chemický peeling pro obnovu a projasnění pleti. Díky svému jedinečnému složení poskytne pleti okamžitý obnovující efekt a zahřívací reakcí dojde k rozšíření a následnému vyčištění pórů - tím zabraňuje tvorbě komedonů - černých teček.

Jak a kdy masku používat?

Maska se aplikuje na navlhčenou tvář. Po dobu 2 minut se celý obličej jemně promasíruje a po 5 minutách působení se přípravek odstraní.

* Jednoměsíční ošetření (kúra) - první 2 týdny aplikujte masku 2x do týdne, zbylé 2 týdny aplikujte 1x týdně.

* Příležitostné ošetření - masku použijte v případě, že potřebujete okamžitou obnovu pleti.

Dvojitý obnovující systém

Sothys Dvojitý obnovující systémDalším produktem je Dvojitý obnovující systém (Double Systeme Renovation), který je nabízen ve formě vysoce reparačního séra pro obnovu a probuzení unavené či poškozené pleti. Tímto přípravkem provedete jemnou formu chemického peelingu bez jakéhokoliv podráždění pleti, avšak s výsledkem viditelné obnovy.

Balení se skládá ze dvou přípravků:

Výrobek 1: Peeling, který obsahuje kyselinu glykolovou (ovocná kyselina, která tvoří základ chemického peelingu), vázanou se základní aminokyselinou, s níž tvoří aktivní komplex.

Výrobek 2: Komfortní obnovující systém s H2CR komplexem pro eliminaci toxinů, obnovu pleti a posílení obranyschopnosti. Ráno je pleť obnovená, příjemně vypnutá, jemná a zářivá.

Kdy a jak přípravek používat?

Na odlíčenou pleť aplikujte večer nejprve výrobek 1 - Peeling a hned poté výrobek 2 - Obnovující systém. Dvojitý obnovující systém používejte cca 1 měsíc, vždy večer, a pro lepší účinnost kombinujte s Mikro-dermoabrazivní maskou. V tomto případě aplikujte Dvojitý systém v den, kdy nepoužíváte masku.

Kontinuální obnovující krém

Sothys Kontinuální obnovující krémPosledním produktem z řady C Reneval System je Kontinuální obnovující krém (Soin Renovation Continue), který je vhodný zejména pro oslabenou pleť. Ošetřuje kožní buňky, jež ozdravuje pomocí systému H2CR, detoxifikuje, obnovuje a rekonstruuje pomocí kyseliny glykolové a vektorizovaných biopeptidů. Po použití tak pleť získává svoji základní strukturu, jemnost, jas a vitalitu. Tento krém navíc pomáhá předcházet vzniku nedokonalostí a tvorbě komedonů - černých teček.

Kdy a jak přípravek používat?

1) Při 1. klinických příznacích "krize" pleti - vzhledově mdlá, unavená pleť, i když jste nalíčená:

Použijte 1 balení krému, nanášejte vždy večer na vyčištěnou pleť. 1 balení je cca na 6 týdnů.

2) Celkově oslabená pleť - viditelné známky stárnutí, poškozená pleť bez vitality:

Nejprve použijte po dobu 1 měsíce Mikro-dermoabrazivní masku v kombinaci s Dvojitým obnovujícím systémem a teprve další měsíc začněte aplikovat Kontinuální obnovující krém - tím prodloužíte obnovující a zjasňující výsledky celé kúry.

Sothys modelkaTuto kúru je možné provádět v pohodlí domova, tudíž nemusíte být profesionálem. Stačí, když je jím Vaše kosmetika. Produkty lze zakoupit v Salonu WINCI Brno, a to buď samostatně nebo jako sadu, která je cenově zvýhodněná.

Upozornění: C Renewal System není vhodný pro citlivou nebo dehydrovanou pleť. Jelikož produkty obsahují kyselinu glykolovou, mohou zvýšit citlivost pleti na sluneční záření - proto se doporučuje vyhýbat se přímému slunění a používat ochranný krém s UV filtrem SPF 30.

autor: Gabriela (kosmetička)