Nenechávejte svou pleť žíznit

Nenechávejte svou pleť žíznit

Žádná pleť není chráněna před dehydratací, mezi jejíž hlavní projevy patří předčasné stárnutí, ztráta pružnosti, vláčnosti a jasu. Společnost SOTHYS Paris představila inovativní koncept v hydratační péči, inspirovaný vědou o GENech – linii HYDRADVANCE. Přípravky z řady HydradvanceTM obsahují účinné složky, jež povzbuzují činnost genů, aby obnovily samohydratační schopnost pleti.

SOTHYS Hydradvance

Klíčovou aktivní složkou, která je patentována značkou SOTHYS Paris, je extrakt z hřibu Boletus, pocházejícího z biotopu francouzské oblasti Limousin. Stimuluje základní mechanismus hydratace pleti a posiluje její bariérové funkce. Přípravky z linie HydradvanceTM dále obsahují biomimetický fosfolipid a H2CRR komplex, jež posilují bariérovou funkci pokožky a mají antioxidační účinky. Vysoce hydratační komplex okamžitě obnovuje úroveň hydratace a vázaný serin (β-hydroxy kyseliny) zmírňuje známky stárnutí pleti. Tapioka uvolňuje napětí pokožky a sojové fosfolipidy a bambucké máslo ji vyživují a zjemňují. Přírodní škroby v pokožce udržují hydrataci a předcházejí jejímu podráždění. Tripeptid a extrakt sedoulku (bohatý na fruktosany) optimalizují cirkulaci vody v pokožce a jojobový a rýžový olej zanechávají na pleti příjemný pocit.

Výrobky Sothys Hydradvance

Jak to funguje?

Řada zahrnuje osm přípravků, čtyři pro profesionální a čtyři pro domácí péči. Pro profesionální ošetření je to jemná krémová pasta GOMMAGE HYDRA-EXFOLIANT, jež odstraňuje nečistoty z pleti a současně obnovuje její pružnost, hydratační roztok NECTAR HAUTE HYDRATION, který obnovuje úroveň hydratace pleti a zvláčňuje ji, rozpustný máslový krém MODELAGE HYDRA-GENE-RATEUR, určený k relaxační masáži s posilujícími a regeneračními účinky a prášková hydratační maska MASQUE HAUTE HYDRATATION. Ta se po smíchání s roztokem Nectar Haute Hydratation změní ve svěží modrý gel, jenž zvláčňuje a regeneruje pleť a zároveň jí navrací jas.

Sothys Hydradvance

Domácí péče

Pro pravidelnou domácí péči je určeno sérum INTENSIF HYDRATANT, jež okamžitě a intenzivně hydratuje, regeneruje a zvláčňuje pokožku a spolu s vhodným hydratačním krémem z linie HydradvanceTM představuje komplexní preventivní péči proti vysušování pleti. Hydratační krém CREME HYDRATANTE CONFORT s krémovou texturou se hodí pro normální až suchou pleť, zatímco hydratační krém CREME HYDRATANTE LEGERE je vhodný pro normální až smíšenou pleť, kterou zjemňuje a osvěžuje. Intenzivní hydrataci a výživu pokožce v rámci domácího ošetřeni dodá hydratační a vyživující maska MASQUE HYDRANOURRISSANT, jež obnovuje pružnost pleti a navrací jí jas. Úroveň hydratace pleti se již po první proceduře zlepší o 34%, což bylo potvrzeno měřením přístrojem corneometr.

Reklamní text

foto vizuály: J.F. Verganti