MISSHA – korejská přírodní kosmetika

MISSHA – korejská přírodní kosmetika

Mnohé naše ženy a dívky si kladou otázku, proč mají asiatky tak zářivou, zdravou a hladkou pleť. Tajemství efektivnosti asijské kosmetiky spočívá v jejím složení. Tato kosmetika se vyrábí především z přírodních komponentů a chemie, konzervantů či jiných syntetických složek je v jejím složení buď absolutně nezbytné minimum, anebo nejsou obsaženy vůbec.

Korejská kosmetika MISSHA je schopna vytvářet takřka zázraky, protože v procesu její výroby jsou používány unikátní rostliny a extrakty bylin, rostoucích na korejském poloostrově. Jsou to například ovocné kyseliny, dřevěné uhlí, extrakty ze sladkovodních a mořských rostlin, kolagen a vitaminy, žen-šen, přírodní oleje a mnohé jiné. Korejským kosmetickým společnostem se úspěšně podařilo spojení východních tradic a progresivních technologií. Výsledkem je kosmetika, ke které nelze v Evropě najít analog. Korejská luxusní přírodní kosmetika MISSHAV současné době je Jižní Korea jedním z lídrů v používání různých kosmetických přípravků na jednoho obyvatele.
 
Korejské ženy a dívky vidí ideál krásy v hladké, sněhobílé pokožce tváře. Proto, aby se přiblížily k podobnému ideálu, velmi úzkostlivě pečují o pokožku své tváře, ale také používají speciální prostředky, které efektivně vyhlazují pleť. Korejky znají nepřeberné množství různých receptů, které se předávají z pokolení na pokolení, přesto ale neignorují úspěšné vymoženosti kosmetického průmyslu. Mimo to se už korejská kosmetika dávno proslavila svými vyhlazujícími a čisticími prostředky, pleťovými maskami a krémy proti stárnutí.
 
Někteří lidé se mylně domnívají, že korejská kosmetika, stejně jako japonská nebo čínská, není vhodná pro obyvatele evropských zemí, protože je vyráběna s přihlédnutím na specifika asijské pokožky. V praxi se však ukázalo, že aktivní ingredience, používané v korejské kosmetice, efektivně působí na jakýkoliv typ pokožky naprosto dokonale. Kromě výrazného efektu vyhlazování se prakticky ve všech korejských kosmetických prostředcích nacházejí účinné složky proti UV záření.

Co je to MISSHA?

Historie značky MISSHA se začala psát v roce 2000, kdy byl založen internetový obchod. Svoji první maloobchodní prodejnu pak MISSHA otevřela v Jižní Koreji v roce 2002. MISSHA - přírodní luxusní korejská kosmetikaNyní má MISSHA více než 330 prodejen po celém světě.
 
Pokud si vybíráte kosmetiku značky MISSHA, můžete si být jisti, že je vyrobena společností, která získala mezinárodní uznání pro vysoké standardy kvality svých kosmetických přípravků v péči o pleť. I přesto, že se při výrobě používají nejmodernější technologie, hlavními komponenty kosmetiky MISSHA jsou přírodní rostlinné výtažky, které prošly nejpřísnějšími testy na alergické reakce, tudíž veškeré výrobky MISSHA jsou hypoalergenní. Značka MISSHA se neustále snaží zlepšovat kvalitu svých výrobků a investuje nemalé finanční prostředky do výzkumu a vývoje kosmetických prostředků, přičemž naslouchá přáním a požadavkům svých spotřebitelů. MISSHA – to jsou kosmetické prostředky, které poskytují reálné a skvělé výsledky.

Jaké přípravky MISSHA nabízí?

• Prostředky pro péči o pleť
Produkty pro péči o pleť kosmetické značky MISSHA jsou založeny na důkladném a komplexním studiu strukturálních rysů pokožky, díky čemuž dosahují až 100% účinnosti. Veškeré produkty značky MISSHA procházejí rozsáhlým testováním a výzkumem, takže si můžete být jisti, že každý výrobek je bezpečný a účinný. MISSHA nabízí denní i noční krémy, oční krémy, masky, séra i přípravky pro čištění pleti.

• Dekorativní kosmetika
Dekorativní korejská kosmetika se kardinálně odlišuje od kosmetiky evropské. V první řadě je tento rozdíl dán tím, že se při výrobě korejské kosmetiky používají unikátní ingredience. MISSHA - přírodní luxusní korejská kosmetikaZcela výjimečnou popularitu získal BB krém, který dokonale kryje a zároveň hojí defekty pleti. BB krém má pět funkcí v jednom, pokožku hydratuje a pečuje o ni, rozjasňuje ji, sjednocuje, kryje a má i ochranný faktor proti slunečnímu záření. To znamená, že ráno prakticky nepotřebujete nic jiného, než zmiňovaný BB krém, protože se Vám postará jak o péči, tak o krytí a sjednocení pleti.

Výhodou tohoto krému je fakt, že firma ho vyrábí v pěti barevných variantách, a tak si můžete vybrat odpovídající odstín pro pleť velmi světlou i tmavší. Krém je hypoalergenní a tudíž vhodný pro velmi citlivou pleť, a ačkoliv je lehoučký, má poměrně dobrou krycí schopnost. Krásně pleť prozáří a díky ochrannému faktoru až 50+/PA+++ bojuje i proti pigmentovým skvrnám a znaménkům ze slunce. Nevypadá na pleti šedě a nezalézá do pórů ani vrásek, navíc nevysušuje.

• Prostředky pro péči o pokožku těla a vlasů
Mezi sortiment z této kategorie patří unikátní parfémy, luxusní péče o ruce a vlasová péče – vlasové esence, šampony a kondicionéry.

Kde nakoupit přípravky MISSHA?

Nyní si můžete i v České republice zakoupit produkty přední kosmetické značky MISSHA za přijatelné ceny, neboť filozofií světoznámé kosmetické firmy MISSHA je, že kvalita by měla být dostupná. Vyberte si proto ze široké škály luxusních produktů v péči o obličej, tělo a vlasy.