Léčivá kosmetika COMFORT ZONE REMEDY

Léčivá kosmetika COMFORT ZONE REMEDY

Řada REMEDY, vyvinutá v laboratořích COMFORT ZONE, nabízí na základě nejnovějších poznatků a požadavků moderního trhu integrovaný přístup pro zklidnění a posílení citlivé, přecitlivělé a suché pleti se sklonem k červenání nebo rozšířeným žilkámPřináší okamžitou úlevu a redukuje začervenání.

COMFORT ZONE REMEDY je nová řada produktů k péči o citlivou pleť. Za podpory specialistů nejen z kosmetického odvětví byla vyvinuta ultra-jemná formule bohatá na aktivní přírodní ingredience, které mají zklidňující účinky na zarudlou a podrážděnou pokožku. Jedinečná inovativní receptura spojuje uklidňující protizánětlivou sílu botanických extraktů, které dokážou vytvořit přirozené prebiotické posílení mikroflóry kůže, ta je nezbytná pro její správnou obranyschopnost.

Řada REMEDY respektuje a zásadním způsobem chrání pokožku. Je bez vůně a silikonů, neobsahuje živočišné deriváty ani minerální oleje. Tyto výrobky obsahují až 98 % složek přírodního původu a jsou dermatologicky testovány na citlivou pokožku. 

Aktivní ingredience

  • NOCENKA ZAHRADNÍ a MEXICKÝ YZOP - zklidňují a utišují podráždění, redukují začervenání a vazodilataci
  • MARULOVÝ OLEJ - bohatý na omega 9, tokoferoly a fytosteroly, chrání bariéru pleti
  • PREBIOTIKA PŘÍRODNÍHO PŮVODU - chrání integritu kožní mikroflóry, posilují bariéru pleti

Comfort Zone Remedy ingredience

Produkty řady REMEDY

Comfort Zone Remedy Cream to OilREMEDY CREAM TO OIL - inteligentní odličovací produkt s inovativní texturou, měnící se z krému na olej, pro dokonalé odlíčení citlivé a přecitlivělé pleti se sklonem k červenání a rozšířenými žilkami. Obsahuje VĚDECKY-VYTVOŘENÉ VĚDOMÉ SLOŽKY™ bez silikonů s 97 % složek přírodního původu.    

Comfort Zone Remedy TonerREMEDY TONER - tonik ve spreji se zklidňujícím a posilujícím účinkem. Doporučeno pro citlivou a přecitlivělou pleť, která má sklon k červenání pro použití během celého dne. Obsahuje VĚDECKY-VYTVOŘENÉ VĚDOMÉ SLOŽKY™ bez silikonů s 98 % složek přírodního původu.   

Comfort Zone Remedy SerumREMEDY SERUM - intenzivní S.O.S. sérum se zklidňujícím, posilujícím účinkem ideální pro pleť, která je citlivá, přecitlivělá a má tendencí se červenat. Lehké, nemastné sérum použitelné samostatně nebo s krémem. Poskytuje okamžité uvolnění a komfort na pokožce. Obsahuje VĚDECKY-VYTVOŘENÉ VĚDOMÉ SLOŽKY™ bez silikonů s 93 % složek přírodního původu.

Comfort Zone Remedy CreamREMEDY CREAM - hedvábně lehký, zklidňující, hydratační krém bez olejových ingrediencí. Podpoří ochranu pleti a poskytne pocit pohodlí a ochrany. Obsahuje VĚDECKY-VYTVOŘENÉ VĚDOMÉ SLOŽKY™ bez silikonů s 92 % složek přírodního původu.

Comfort Zone Remedy Defense CreamREMEDY DEFENSE CREAM - vyživující a zklidňující krém s texturou bariérového efektu, obzvláště vhodný pro citlivou pokožku, která je velmi suchá a dehydratovaná. Ideální v chladném nebo náročném prostředí a klimatu. Obsahuje VĚDECKY-VYTVOŘENÉ VĚDOMÉ SLOŽKY™ bez silikonů s 92 % složek přírodního původu.

Všechny přípravky z řady COMFORT ZONE REMEDY můžete zakoupit v e-shopu AMBRASHOP.cz