Kosmetika Vermione – unikátní receptura, český patent a česká výroba

Kosmetika Vermione – unikátní receptura, český patent a česká výroba

Patentovaná receptura krémů Vermione vznikla v hlavách českých vědců, zkoumajících účinky enzymů na lidské pokožce. Na původní myšlenku navázaly zlaté české ručičky, které krémy vyrábějí. Díky unikátní receptuře, která obsahuje biologický extrakt z kalifornských žížal, dokážou krémy Vermione působit blahodárně na široké spektrum kožních problémů.

Jak to funguje

Obsažené enzymy pronikají do nejspodnější vrstvy pokožky a při styku s poškozenou kožní tkání se aktivují. Dodávají kožní tkáni potřebné vitaminy a posilují její imunitu. Proces působení enzymů je známý vytlačováním poškozených a odumřelých buněk směrem k povrchu pokožky, což je zpravidla jasným důkazem pozitivního a obnovovacího účinku.

Přípravky Vermione a technologie jejich výroby jsou zcela nové v tom, že se podařilo vytvořit komplex vysoce účinných látek, které spolu za normálních podmínek velmi rychle reagují a za běžných teplot se původně účinné látky během 24 hodin znehodnocují. V případě bioaktivního extraktu Vermione získaného z kalifornských žížal, bylo unikátní patentovanou technologií dosaženo stabilizace těchto látek, a to až do teplot nad 50 °C. Extrakt  má velmi vysokou vstřebatelnost i na neporušené pokožce, kdy rozkládá odumřelé části pokožky, ale zdravé buňky nepoškozuje, naopak vyživuje.

Prokázaná účinnost

V rámci provedených klinických studií v sanatoriu PROSANUM, pod vedením profesora MUDr. Františka Novotného, DrSc., byla prokázána vysoká účinnost léčby psoriáz, ekzémů, akné, oparů, novotvarů kůře, pigmentových skvrn, jizevnaté tkáně, popálenin, nehojících se a infikovaných ran (diabetické dekubity, bércové vředy), otoků, hematomů a v neposlední řadě špatně se hojících poporodních defektů a HPV infekce. V posledních letech je bioaktivní extrakt Vermione úspěšně aplikován při léčbě hemoroidů, kdy již bylo prokázáno, že jeho účinnost je zcela srovnatelná s operačním zákrokem. Tento extrakt nabízí v rámci dalších studií a výzkumu ještě širší spektrum možností využití.

Škála produktů Vermione

Vermione Milk 50 mlVERMIONE MILK 50 ml - ochranné a vyživující mléko pro děti s bioaktivními enzymy

Snadno roztíratelné a vstřebatelné mléko je určeno pro jemnou, citlivou, namáhanou a dětskou pokožku. Mléko s obsahem účinné látky (5%) je vhodné aplikovat na místa postižená EKZÉMY a LUPÉNKOU. Přípravek je určen na dětské ekzémy, opruzeniny a dermatitidy. Je velmi oblíbené jako ochrana pokožky před vstupem do bazénu a s tím spojené alergické reakce na chlór. Na pokožce vytváří účinný celodenní ochranný filtr, který jí ulevuje od svědění či pálení a chrání ji před popraskáním i vysycháním. Vhodné pro všechny typy pleti a na dětskou pokožku již od narození. 

VERMIONE ALFA 50 ml - hydratační, regenerační a ochranný krém s bioaktivními enzymyVERMIONE MILK 150 ml - regeneračně vyživující mléko s bioaktivními enzymy

Je vhodné na strie, celulitidu, lupénku, ekzémy a k ošetření rozsáhlých ploch pokožky. Urychluje regeneraci pokožky, je snadno roztíratelné a vstřebatelné. Mléko je určeno pro jemnou, citlivou a namáhanou pokožku. Na pokožce vytváří účinný ochranný filtr, který ji chrání před vysycháním a dalšími nepříznivými vlivy. Přípravek je vhodný nejen pro těhotné ženy proti vzniku strií, celulitidy a pomerančové kůže, ale pozitivně působí i u osob s lupénkou a ekzémy, kde je potřeba pečovat o rozsáhlejší plochy pokožky.

VERMIONE ALFA 50 ml - hydratační, regenerační a ochranný krém s bioaktivními enzymyVERMIONE ALFA 50 ml - hydratační, regenerační a ochranný krém s bioaktivními enzymy

Přípravek je vhodný k omlazení pleti, redukci vrásek a korekci pigmentových skvrn. Urychluje regeneraci problematické pleti. Hydratační a regenerační krém s bioaktivními enzymy s dlouhotrvajícím účinkem na kožní problémy. Pečuje o suchou pleť, zabraňuje tvorbě vrásek a redukuje již vzniklé. Koriguje pigmentové skvrny, červené žilky a regeneruje pleť po UV záření a ozařování laserem. 

VERMIONE BETA 50 ml - regenerační, pěstící a promašťující krém s bioaktivními enzymyVERMIONE BETA 50 ml - regenerační, pěstící a promašťující krém s bioaktivními enzymy

Přípravek je vhodný na lupénku, ekzémy, strie a celulitidu, urychluje regeneraci pokožky. Určen pro osoby s ekzémy, lupénkou a suchou pokožkou. Pozitivně působí proti vzniku strií, celulitidy a pomerančové kůže. Krém dodává pokožce potřebnou pružnost a hebkost. 

VERMIONE STRONG 50 ml - vysoce korekční a reparační krém s bioaktivními enzymyVERMIONE STRONG 50 ml - vysoce korekční a reparační krém s bioaktivními enzymy

Urychluje regeneraci kožní tkáně, je vhodný na bércové vředy, hemoroidy a pooperační jizvy. Korekční krém je určen k rychlému a dlouhotrvajícímu zlepšení stavu poškozené či poraněné pokožky. Pečuje o pokožku se sklonem k bércovým vředům. Dále je vhodný na hemoroidy, hematomy, pooperační jizvy a poúrazové rány.


VERMIONE GEL 50 ml - s bioaktivními enzymy na akné, opary a mykózyVERMIONE GEL 50 ml - s bioaktivními enzymy na akné, opary a mykózy

Přípravek  je vhodný při častém výskytu oparů a na vnější pohlavní orgány při výskytu mykóz a vaginálních oparů. Pečuje také o aknózní a mastnou pleť. Zklidňuje pleť a pokožku po holení. 

VERMIONE HA35+ 50 ml - revitalizační liftingový krém s bioaktivními enzymyVERMIONE HA35+ 50 ml - revitalizační liftingový krém s bioaktivními enzymy

Protivráskový komplex Vermione, spolu s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, vitaminem E, kolagenem a dalšími podpůrnými látkami až ve výši 20,3% účinných látek v jednom krému, nabízejí jedinečný přípravek na českém trhu v boji proti stárnutí pleti. Obnovuje a zlepšuje pevnost pokožky, čímž minimalizuje přítomnost viditelných hlubokých a mimických vrásek. Vyplňuje vrásky a je tak přirozenější alternativou hyaluronových injekcí, jelikož stimuluje pleť k produkci vlastního kolagenu. Dlouhodobě navrací tváři, krku a dekoltu hebkost. Zlepšuje celkový vzhled pleti, má vyživující a revitalizační účinky. Vytváří na pokožce ochranný film, který zabraňuje ztrátám vlhkosti. Účinně redukuje kožní nerovnosti, zlepšuje její jemnost a elasticitu. Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti od 35 let.

Celý sortiment výrobků Vermione můžete zakoupit ZDE.