Séra Synouvelle pro přirozeně dlouhé, zdravé a husté řasy

Séra Synouvelle pro přirozeně dlouhé, zdravé a husté řasy

Výrazné, dlouhé a husté řasy patří k obecně uznávaným atributům ženské a dívčí krásy, v mnoha případech si je však ženy zbytečně řadí do kategorie nesplnitelných snů, popřípadě jejich zkrášlení řeší umělým prodloužením a zahuštěním. Nové přípravky Synouvelle Cosmetics Vám však nabízejí řešení, jak z vlastních řas vytěžit jejich biologické i estetické maximum.

Řasy se stejně jako vlasy po čase obnovují. Rychlost růstu u řas a obočí je o něco pomalejší než u vlasů, ale proces jejich obnovování je rychlejší. Řasy a obočí vyrostou v průměru o 0,5 až 1 cm během dvou až tří měsíců. Po skončení fáze růstu se aktivita cibulky postupně snižuje a řasa vypadne. Tento proces u řas trvá většinou přibližně dva týdny. Potom pro folikul začne období odpočinku, dokud celý cyklus nezačne znovu od začátku. Cílem většiny přípravků pro péči o řasy i obočí tedy bývá prodloužit fázi aktivního růstu, dosáhnout délkového maxima a co nejvíce oddálit okamžik, kdy se nás řasa či obočí chystají opustit.

Vyzkoušeli jsme pro Vás

Naše kadeřnice Petra pro Vás "na vlastní řasy" vyzkoušela účinky séra Synouvelle Cosmetics. Výsledek si můžete prohlédnout a posoudit na následujících fotografiích:

Řasy před zahájením aplikace séra Synouvelle

Řasy po 25 dnech aplikace séra Synouvelle

Řasy po 40 dnech aplikace séra Synouvelle

Řasy po 105 dnech aplikace séra Synouvelle

EYELASH ACTIVE SERUM EXTRA CARE s Aloe vera

EYELASH ACTIVE SERUM EXTRA CARE s Aloe veraSérum je určeno pro aktivní růst Vašich řas. Toto extra pečující sérum je velmi šetrné, protože obsahuje Aloe vera. Přípravek je vhodný na zahájení-aktivaci růstu Vašich řas.

Balení vystačí na 4 - 6 měsíců používání. 

Sérum stojí 1.990,-Kč.

LASH & BROW ACTIVATING SERUM

SYNOUVELLE LASH & BROW ACTIVATING SERUMSérum je určeno pro aktivaci růstu Vašich řas a obočí. Toto vysoce výkonné sérum je vhodné na zahájení-aktivaci růstu Vašich řas i pro udržovací fázi.

Balení vystačí na 8 - 10 měsíců používání. 

Sérum stojí 2.490,-Kč.

LASH & BROW ACTIVATING SERUM 2.0 SENSITIVE

LASH & BROW ACTIVATING SERUM 2.0 SENSITIVESérum je určeno pro aktivní růst Vašich řas a obočí. Přípravek má extra šetrné složení bez prostaglandinu a je vhodný na zahájení-aktivaci růstu Vašich řas i pro udržovací fázi.

Balení vystačí na 8 - 10 měsíců používání. 

Sérum stojí 2.490,-Kč.

Produkty Synouvelle Cosmetics využívají výhradně prověřené a spolehlivé aktivní složky, které jsou dermatologicky testované, hypoalergenní a vhodné i pro nositele kontaktních čoček.

Růstová séra Synouvelle

Nejčastější dotazy


Jak aplikovat a jak často používat sérum na řasy Synouvelle?

Sérum nanášejte 1 x denně po odlíčení očí na kořínky řas, podobně jako oční linku. Pro aktivaci růstu řas nanášejte po dobu 8-10 týdnů, poté stačí nanášet 2-3 x týdně pro udržení délky a hustoty. V případě béžového balení Sensitive nanášejte 2 x denně po dobu 12 týdnů.

Aplikace séra Synouvelle

Jaké množství séra je potřeba?

Sérum nanášejte úsporně – opravdu stačí velmi malé množství (štěteček otřete o hranu). Důležitá pro růst řas je pravidelná každodenní aplikace.

Kdy budu mít první výsledky?

Již po 2-4 týdnech jsou viditelné první účinky, růstového maxima je dosaženo po 8-10 týdnech. Průměrný nárust délky a hustoty dle studií je o 43%.

Jak dlouho mi vydrží jedno balení růstového séra?

Balení 3 ml při každodenní aplikaci (po dobu 8 týdnů) a následném udržování (2-3 x týdně) vydrží cca 4 měsíce.Balení 5 ml při každodenní aplikaci (po dobu 8 týdnů) a následném udržování (2-3 x týdně) vydrží cca 8-10 měsíců.

Který typ séra je pro mě vhodný?

Na začátek doporučujeme balení 3 ml (Eyelash active serum extra care) s účinnou látkou Isopropyl Cloprostenate a šetrné díky Aloe vera. Na dlouhodobé udržení délky a hustoty doporučujeme balení 5 ml (Lash & brow activating serum). Pro zvláště citlivé klienty doporučujeme balení 5 ml (Lash & brow activating serum 2.0) – extra sensitive s biopeptidy, kyselinou hyaluronovou a provitaminem B5 (panthenolem). 

Co se stane, když 1 x zapomenu sérum použít?

Pokud zapomenete sérum jeden den nanést, nic se neděje, další den pokračujete. Pokud je ale takových dnů více, prodlouží se čas, kdy uvidíte výsledky.

Co se stane, když přestanu sérum používat?

Když přestanete sérum používat, kořínky řas již nebudou vyživovány a prokrvovány, řasy odrostou a narostou vám nové (v původní délce).

Pro koho je sérum pro řasy a obočí určeno?

Synouvelle sérum na řasy je určeno pro muže i ženy kteří touží po delších a hustších řasách. Je vhodné pro všechny, kteří používají kontaktní čočky, umělé řasy nebo mají citlivé oči. Jste-li těhotná nebo kojící, je pro vás vhodné balení 5 ml (Lash & brow activating serum 2.0).

Všechna séra můžete zakoupit v Salonu WINCI Brno nebo na e-shopu AMBRASHOP.cz.