Bylinná kosmetika Hildegard Braukmann

Bylinná kosmetika Hildegard Braukmann

Firma Hildegard Braukmann se již přes 40 let specializuje na rozvoj a výrobu bylinné kosmetiky s vitaminy. Receptury jsou orientovány na přírodu a na využití účinných látek z rostlin kolem nás.

Značka Hildegard Braukmann zaručuje vysokou kvalitu výrobků a její sortiment se neustále rozšiřuje o nové přípravky. Dlouholeté zkušenosti v oboru a široká nabídka produktů vyšvihly kosmetiku Hildegard Braukmann mezi přední kosmetické firmy svého druhu v Německu.  Ve spolupráci s renomovanými dermatology a kožními klinikami provádí firma vlastní výzkum kosmetiky a se svými zákazníky vede intenzivní dialog, směřující ke kvalitnější spolupráci a plné spokojenosti. Vysokou úroveň kosmetiky Hildegard Braukmann potvrzují i odborníci. Preparáty se prodávají ve specializovaných obchodech v Německu a jsou na tamním trhu na prvním místě. Pozice na trhu se vyvíjela rok od roku a poptávka klientů naznačuje, že si firma své postavení udrží i v budoucnu. Stále více spotřebitelů totiž žádá kvalitu za „férové“ peníze.

Kvalita versus cena?

Výrobky Hildegard BraukmannHlavním heslem firmy Hildegard Braukmann je: Vysoká kvalita a nízká cena! Vysokou kvalitu zajišťuje vlastní výzkum v laboratořích ve spolupráci s předními univerzitami a dermatologickými klinikami. Po celou dobu existence nepřipravovala firma reklamní kampaně na svou kosmetiku. Spoléhala na to, že kvalitu si najde zákazník sám a že ji ocení. Nechtěla, aby náklady na reklamu ve výsledku zaplatil zákazník v konečné ceně produktu. Tato filozofie se firmě Hildegard Braukmann zúročila.

Dnes prodává své produkty v USA, Koreji, Kanadě, Japonsku, v západní Evropě a od roku 2009 i v České republice. Kosmetiku Hildegard Braukmann k nám přivezla Martina Janoušová, která je jejím exkluzivním dovozcem pro český a slovenský trh. Je určena výhradně pro použití v kosmetických salonech a časopis InSTYLE ji zařadil mezi nejlepší kosmetické salonní značky roku 2010.

Martina Janoušová vede vlastní salon, ale je i hlavní školitelkou na izraelském multifunkčním přístroji pro estetická pracoviště Formatk, který v současné době představuje špičku na trhu s kosmetickými přístroji. S jeho pomocí se řeší problematika pigmentových skvrn, rejuvenace pokožky, akné, mezoterapie, ultrazvukové ošetření a trvalá depilace. Nabízí radiofrekvenční vlny a diamantovou mikrodermabrazi - vše v jednom za velmi zajímavou cenu. 

Charakteristika kosmetiky Hildegard Braukmann:

  • je určena pro širokou klientelu, každý si najde svého favorita
  • nabízí ucelené řady, speciální řada pro dermatologicky poškozenou pokožku (alergie, psoriáza, dermatitidy apod.)
  • luxusní kvalita za dostupnou cenou
  • řady Professional a Institut jsou určeny výhradně pro kosmetické salony
  • na našem trhu neexistuje jiná bylinná kosmetika s tak širokou nabídkou a kvalitou výhradně s rostlinnými výtažky a oleji nejvyšší kvality, neobsahuje parfémy ani umělá barviva, je dobře snášena alergiky
  • obaly jsou snadno likvidovatelné, neobsahují chlór
  • není testována na zvířatech

Logo Hildegard Braukmann

Reklamní text