BYAS - tajemství omlazení pleti o 10 let

BYAS - tajemství omlazení pleti o 10 let

Probuďte svůj přírodní zdroj mladistvého vzhledu! Mimořádně jemně, bez injekcí a estetické chirurgie. Získejte zářivou vyhlazenou pleť s mladistvým vzhledem. Ošetření BYAS je cesta budoucnosti, která Vám k tomu zcela šetrným a neinvazivním způsobem pomůže.

BYAS - omlazení pleti o 10 letObjevte i vy kosmetické tajemství celebrit –  BYAS (Bionic Youth Activating System®). Revoluční, vysoce efektivní a cenově dostupné. BYAS je aktivační systém péče o pleť. Kombinuje dva účinné mechanismy - galvanizaci a iontoforézu. Jejich cílem je vpravit účinné látky BYAS do hlubších vrstev pokožky a zajistit jejich delší setrvání a účinek v pokožce. Takového efektu nelze tradičními krémy docílit. Zároveň se jedná o jemnou a účinnou metodu, kterou používají v nejprestižnějších salónech po celém světě.

Šetrné vpravování kosmetických účinných látek do hlubších vrstev pokožky pomocí galvanického proudu (iontoforéza) patří mezi současné nejúspěšnější metody kosmetického průmyslu v boji proti stárnutí na celém světě. Důvod je jednoduchý – tradiční kosmetické produkty snižují hloubku vrásek jen o tisícinu milimetru (0,001 mm) a není možné dosáhnout většího účinku, protože vlastní ochranný mechanizmus pokožky zabraňuje pronikání účinných látek do hlubších vrstev pokožky.

K tomu, aby cenné účinné látky speciálních výrobků BYAS, založené na bázi mořských řas, mohly proniknout do hlubších vrstev pokožky, slouží Bionic Lifter, profesionální přístroj péče o pleť, jenž transportuje speciální účinné látky ošetřujících výrobků BYAS do hlubších vrstev pokožky bez injekcí, a aby dosáhly i  vrstev pokožky, ve kterých probíhají procesy stárnutí, kombinuje Bionic Lifter tři různé technologie v praktickém ručním přístroji.
 
BYAS - omlazení pleti o 10 letMIKROVIBRACE
Mikrovibracerace připravuje pleť na cílený příjem speciálních účinných látek pomocí iontoforézy. Hloubková masáž uvolňuje strukturu kožních buněk a rozšiřuje v hlubších vrstvách pokožky mezibuněčné prostory. Pleť je tak schopna vstřebat větší množství účinné látky.

INFRAČERVENÉ SVĚTLO
Infračervené teplo pronikne hluboko do pokožky. Tím se zlepší cirkulace krve a teplo se zároveň dostane i do hlubších tkáňových vrstev. Pokožka bude jemnější a zlepší se pružnost kožní struktury.

IONTOFORÉZA
Bionic Lifter principem iontoforézy na krátký okamžik odkryje póry pokožky. Ionizované účinné látky speciálních sér BYAS se tímto způsobem jemně dostanou do hloubky pokožky, kde se projeví jejich dlouhodobě příznivé účinky, přitom zároveň zlepšují vlastní produkci kolagenu a elastinu.

Ošetření výrobky BYAS díky 3-fázovému účinnému systému tvoří dokonalý soulad.

1. Fáze: ČIŠTĚNÍ A DETOXIKACE
Bionic Lifter s iontoforézou, tvořenou negativním galvanickým proudem, hluboko čistí a detoxikuje pokožku ve spolupráci s rovněž negativně nabitými účinnými látkami séra BYAS Purifying Detox.

2. Fáze: VÝŽIVA A VYHLAZENÍ
BYAS - omlazení pleti o 10 letBionic Lifter s iontoforézou, tvořenou pozitivním galvanickým proudem, umožňuje průnik účinných látek naopak pozitivně nabitého séra BYAS Rejuvenating Supreme až do mezibuněčných prostor. Dodaná bimolekulární kyselina hyaluronová je schopna vázat až 1000-násobně více vlhkosti než je její vlastní hmotnost, obnovuje produkci fibroblastů, stimuluje tvorbu kolagenu, navrací pokožce ztracený objem, pružnost a strukturu.

3. Fáze: OCHRANA A OBNOVENÍ
V poslední fázi se exkluzivní kombinace mořských řas stará o optimální denní ochranu horních vrstev pokožky a o noční regeneraci pleti v podobě vysoce účinných krémů.

Ošetření BYAS můžete nyní vyzkoušet i vy. V  Brně ho provádí salon WINCI a v Praze Club Longevity Art.