Anti-aging peeling Glykopeel

Anti-aging peeling Glykopeel

Trápí Vás vrásčitá, našedlá, mastná nebo nerovnoměrně zbarvená pleť bez jasu? Řešení těchto problémů by mohl poskytnout chemický peeling Glykopeel od Laboratoires Filorga Paris.

Principem chemického peelingu je aplikace exfoliačního roztoku - ovocných kyselin na tvář a krk, popřípadě i dekolt. Cílem je zlepšit strukturu pleti kontrolovaným odstraněním (postupným sloupnutím) povrchové vrstvy pokožky. To stimuluje buněčný metabolismus k obnovení kůže, která se tak stává vyhlazenou, čistou a zářivou. Jedná se o běžné a bezpečné ošetření, jehož výhody jsou dobře známé již od antiky.

Pro koho je ošetření vhodné?

  • Stárnoucí pleť, vrásky - chemický peeling vyhlazuje jemné povrchové vrásky, zvyšuje pružnost a hydrataci pleti.
  • Mastná, problematická pleť - opakovanou aplikací ovocných kyselin dochází k redukci tvorby mazu, minimalizaci pórů a zjemnění povrchu pleti, popř. jizviček.
  • Nepravidelná pigmentace, skvrnitá pleť - zesvětlení pigmentových skvrn (zejména od slunečního záření), projasnění a sjednocení barevného tónu pleti.

Jak se ošetření provádí?

Chemický peeling Glykopeel - modelkaZákladem chemického peelingu jsou, již zmiňované, ovocné kyseliny - zejména kyselina glykolová, která je nejpoužívanější. Působením těchto látek se snižuje soudržnost rohovinových buněk na povrchu pleti a rohová vrstva se tak zeslabuje. Tím dochází k urychlení obnovy kožních buněk, zvýší se hydratace v pleti a nastartuje se novotvorba kolagenu. Nově vytvořené kožní buňky jsou již bez defektů a pleť vypadá obnoveně, zregenerovaně.

Chemický peeling je možné provést v různých koncentracích kyseliny glykolové - od 20% (v kosmetických salonech) až do 70% (v lékařské ordinaci), a to vždy opakovaně po 3 - 5 ošetřeních v intervalech 7 - 14 dnů. U drobných kožních problémů můžete tedy předpokládat méně návštěv specializovaného pracoviště či kliniky, než u těch rozsáhlejších.

Celkové ošetření Glykopeel trvá přibližně 20 minut, pleť se očistí odličujícími přípravky a dále se nanese:

Peeling Glykopeel1. PREPEEL - přípravná péče před samotným peelingem; čisticí substance v roztoku odstraní odumřelé buňky a maz.

2. PEELING - exfoliační fáze s obsahem kyseliny glykolové a kojové, extraktu Medvědice lékařské a vitaminů, která se nechá na pleti působit po dobu 2 - 5 minut. Při působení AHA-kyselin  mohou klienti pociťovat lehké štípaní pleti.

3. POSTPEEL - neutralizační roztok, jenž je aplikován bezprostředně po skončení doby působení peelingu, hydratuje pleť a reguluje pH.

4. MIST - koncentrát mořských působků a minerálních extraktů řas, který obsahuje mimo jiné i mořský chitin, vitaminy a bylinné extrakty a poskytuje tak skutečné osvěžení ve formě vodní mlhy se zklidňujícím a zvlhčujícím efektem.

Glykopeel je první chemický peeling aplikovaný ve 4 krocích se sekvenčním střídáním pH. Tím poskytuje jemné ošetření, které umožní viditený efekt bez sociálního omezení. 18 ingrediencí v přípravku Glykopeel vytváří unikátní recepturu pro synergický efekt vedoucí k okamžitému a dlouhotrvajícímu působení (projasnění, odstranění nedokonalostí, vrásek a pigmentových skvrn).

Peeling Glykopeel FilorgaKúru skládající se z 5 ošetření chemického peelingu je možné provádět 2x za rok, nejlépe v období se sníženou sluneční aktivitou. Pleť po ošetření dostatečně chraňte přípravky s vyšším ochranným faktorem (30+) a neopalujte se, nepoužívejte dráždivé přípravky (parfémované krémy, peelingy na domácí použití apod.). Zkušený specialista Vám obvykle poradí s výběrem vhodné kosmetiky.

Pokud chcete dopřát své pleti maximum péče, spojte aplikaci Glykopeelu s kosmetickým ošetřením Filorga Paris. Jedná se o 80 minut péče profesionálními dermatokosmetickými přípravky, včetně obličejové masáže, mikromasáže očního okolí, speciálního séra a masky. Vše je zakončeno aplikací anti-aging krému a krému na oční kontury.

Procedury Glykopeel - Filorga Paris můžete absolvovat v Salonu WINCI, kde Vám ochotně a profesionálně poradí i s výběrem produktů pro domácí ošetření.

autor: Gabriela (kosmetička)